M-1 Global: Road to NFG 3 livestream, kurzy a karta

Už dnes 25. dubna proběhne v Minsku turnaj M-1 Global: Road to NFG 3. Na zápasy bude možné sázet a k dispozici je připraven i volně dostupný livestream.

M-1 Global: Road to NFG 3 Foto: Instagram

Jak sledovat M-1 Global: Road to NFG 3? Informace a kurzy

V době koronavirové pandemie se logicky mnoho MMA turnajů nekoná. Výjimkou je turnaj M-1 Global: Road to NFG 3, který se koná 25. dubna od 18:00. Na zápasy tohoto turnaje je možné sázet a rovněž bude k dispozici i volně dostupný livestream zdarma. Road to NFG 3, který zastřešuje známá ruská organizace M-1 Global, proběhne v běloruském Minsku. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Na turnaji Road to NFG 3 uvidíme celkem deset fightů. Celá akce se samozřejmě koná bez diváků, takže jedinou možností je sledování přímého přenosu. Livestream bude dostupný zdarma prostřednictvím oficiálního online streamu, který proběhne na webu M-1 Global. Vítězové třech hlavních zápasů postoupí do dalšího turnaje New Fighting Generatiion.

TIP: A. Fedorovich v kurzu 1,40 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Fedorovich zvítězí

Jedním ze tří hlavních zápasů na M-1 Global: Road to NFG 3, který je v kalendáři MMA naplánován na 25. dubna, bude souboj Fedorovich - Sereda. Favoritem bitvy o postup do dalších turnajů NFG bude Anton Fedorovich, který si v minulém fightu poradil s Dmitry Pastukhovem. Fedorovich předvedl vynikající výkon a pro výhru by si měl dokráčet i proti Seredovi.

M-1 Global: Road to NFG 3 fight card, program a výsledky

Fight Card na m-1 Global Road to NFG 3 nabízí následující zápasy. Po skončení turnaje zde naleznete i aktualizované výsledky.

M-1 GLOBAL: ROAD TO NFG 3 FIGHT CARD
Ilya Berezhnov vs. Turhan Suleymanov
Vladislav Kovalev vs. Andrey Zhukovsky
Anton Fedorovich vs. Denis Sereda
Pavel Sakevich vs. Ivan Kulak
Abdula Taikhanov vs. Nikolay Pirozhnik
Alexey Kostarev vs. Nikolay Knyshev
Denis Zaharenko vs. Evgeniy Hunderchuk
Sergey Vladislav vs. Andrey Skolush
Ivan Starovoitov vs. Maksim Drobnitsa
Matvei Hmarik vs. Vladislav Sirotin

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.