Michal Martínek přestupuje do ruské organizace ACA

Český bojovník Michal Martínek opustil Oktagon a nově bude bojovat v ruské organizaci ACA. Podívejte se na informace v článku.

Michal Martínek bude bojovat v organizaci ACA Foto: ČTK, Krumphanzl Michal

Michal Martínek podepsal v Rusku: Nově bude bojovat v organizaci ACA

Šampion organizace Oktagon Michal Martínek podepsal smlouvu s ruskou organizací ACA. ACA pořádá turnaje v Rusku a Polsku. Martínek se zařadí do divize těžké váhy, které je zde poměrně nabitá. Českého bojovníka tak čekají nesmírně těžké, ale i atraktivní zápasy, Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Michal "Blackbeard" Martínek na konci minulého roku dokázal už v prvním kole porazit Viktora Peštu. Následně podepsal s americkou organizací PFL. Kvůli světové pandemii koronaviru, ale tato organizace propustila třetinu svých bojovníků a populární Černovous byl bohužel mezi nimi.

Následně Martínek obdržel hned několik nabídek. Nakonec se rozhodnul pro ruskou organizaci ACA, kde v těžké váze drží titul Mukhumat Vakhaev. Heavyweight v ACA je poměrně kvalitně obsazená. Působí zde například i americký fighter Tony Johnson. Zatím není známo, kdy poprvé uvidíme šampiona Oktagonu v novém působišti, ale je možné, že to bude ještě do konce letošního roku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ