Noc s legendou: Attila Végh v Brně + Jiří Procházka informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Chance

Bonus 200 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Attila Végh bude už tuto sobotu v Brně. Podívejte se na informace o Noci s Legendou, kde se jako speciální host ukáže i Jiří "Denisa" Procházka.

Attila Végh se setká s fanoušky na Noci s legendou v Brně Foto: Instagram

Hodnocení Noc s Legendou: Attila Végh: 9,3/10

  • Datum konání: 12. září 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Noc s legendou: Attila Végh v Brně + speciální host Jiří Procházka informace

Už tuto sobotu 12. září 2020 proběhne v Brně setkání s Attilou Véghem prostřednictvím večeru Noc S legendou: Attila Végh. Speciálním hostem bude nejlepší český zápasník Jiří "Denisa" Procházka, který aktuálně působí v elitní desítce UFC. Attila Végh v minulém roce porazil v souboji století. Klikněte zde a sledujte livestreamy ze světa bojových sportů živě zde.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Attila "Pumukli" Végh je bezesporu obrovská legenda bojových sportů. Ve své kariéře zažil hned několik vrcholů, ale zároveň i drsných pádů. Po výhře nad Karlosem Vémolou v zápase století ve vyprodané O2 Aréně se ovšem dostal zpátky na vrchol a dost možná na ten nejvyšší v kariéře. O svůj příběh se podělí s fanoušky v brněnském kině Scala.

VDN Promo Noc s legendou Attila Végh Brno: Hostem bude Jiří Procházka

Speciálním hostem celé akce bude Jiří "Denisa" Procházka, který se skvěle uvedl ve svém premiérovém zápase v UFC. Nyní čeká na další fight a vyhlásil, že v budoucnu chce dosáhnout i na nejslavnější titul v MMA, kterým je šampionský pás UFC.

Attila Végh Jiří Procházka
33 výher / 9 porážek 27 výher / 3 porážek

Noc s Legendou Attilou Véghem vstupenky

Vstupenky na Noc s Legendou: Attila Végh jsou aktuálně stále k dispozici. Nejlevnější lístky je možné pořídit za cenu 490 Kč. Nejdražští vstupenky, které obsahují i osobní setkání se samotným Attilou Véghem už jsou ovšem pochopitelně rozebrány. V současnosti jdou na serveru Ticketportal rovněž zakoupit vstupenky střední třídy za 890 Kč.

Noc s Legendou - Attila Végh + Jiří Procházka sledovat živě livestream video?

S největší pravděpodobností nebude možné sledovat přímý přenos celé besedy s Attilou Véghem. Jedinou možností tak budou pravděpodobně nejrůznější záznamy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ