Noc s legendou: Attila Végh v Brně + Jiří Procházka informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Attila Végh bude už tuto sobotu v Brně. Podívejte se na informace o Noci s Legendou, kde se jako speciální host ukáže i Jiří "Denisa" Procházka.

Attila Végh se setká s fanoušky na Noci s legendou v Brně Foto: Instagram

Hodnocení Noc s Legendou: Attila Végh: 9,3/10

  • Datum konání: 12. září 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Noc s legendou: Attila Végh v Brně + speciální host Jiří Procházka informace

Už tuto sobotu 12. září 2020 proběhne v Brně setkání s Attilou Véghem prostřednictvím večeru Noc S legendou: Attila Végh. Speciálním hostem bude nejlepší český zápasník Jiří "Denisa" Procházka, který aktuálně působí v elitní desítce UFC. Attila Végh v minulém roce porazil v souboji století. Klikněte zde a sledujte livestreamy ze světa bojových sportů živě zde.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Attila "Pumukli" Végh je bezesporu obrovská legenda bojových sportů. Ve své kariéře zažil hned několik vrcholů, ale zároveň i drsných pádů. Po výhře nad Karlosem Vémolou v zápase století ve vyprodané O2 Aréně se ovšem dostal zpátky na vrchol a dost možná na ten nejvyšší v kariéře. O svůj příběh se podělí s fanoušky v brněnském kině Scala.

VDN Promo Noc s legendou Attila Végh Brno: Hostem bude Jiří Procházka

Speciálním hostem celé akce bude Jiří "Denisa" Procházka, který se skvěle uvedl ve svém premiérovém zápase v UFC. Nyní čeká na další fight a vyhlásil, že v budoucnu chce dosáhnout i na nejslavnější titul v MMA, kterým je šampionský pás UFC.

Attila Végh Jiří Procházka
33 výher / 9 porážek 27 výher / 3 porážek

Noc s Legendou Attilou Véghem vstupenky

Vstupenky na Noc s Legendou: Attila Végh jsou aktuálně stále k dispozici. Nejlevnější lístky je možné pořídit za cenu 490 Kč. Nejdražští vstupenky, které obsahují i osobní setkání se samotným Attilou Véghem už jsou ovšem pochopitelně rozebrány. V současnosti jdou na serveru Ticketportal rovněž zakoupit vstupenky střední třídy za 890 Kč.

Noc s Legendou - Attila Végh + Jiří Procházka sledovat živě livestream video?

S největší pravděpodobností nebude možné sledovat přímý přenos celé besedy s Attilou Véghem. Jedinou možností tak budou pravděpodobně nejrůznější záznamy.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.