Nuda v karanténě? Podívejte se na nejlepší MMA turnaje

Karanténa kvůli pandemii stále trvá. Zabavte se v domácím prostředí sledováním nejlepších MMA soubojů za poslední roky. V článku naleznete program na tento týden.

Souboj století bude reprízován Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Nudíte se v karanténě? Podívejte se na nejlepší MMA zápasy v TV i online

Mnoha živých galavečerů MMA si kvůli pandemii koronaviru nejspíše ještě dlouho neužijeme. O2 Sport TV ovšem přišla pro fanoušky zápasů v kleci se zajímavou náplastí. V týdnu od 23. března do 29. března uvidíme záznamy turnajů, které diváky rozhodně bavily.

Sportovní stanice O2 Sport, která vysílá galavečery organizací Oktagon, XFN i Heroes Gate, přišla v době nucené karantény s programem ušitým na míru všem milovníkům zápasů MMA. V tomto týdnu se totiž můžeme těšit na reprízy zajímavých turnajů z posledních let.

PROGRAM MMA V TELEVIZI - TÝDEN: 23.-29.3.
pondělí 22:00 Oktagon 15: Végh vs. Vémola (O2 arena)
úterý 23:00 XFN - Double Red Fight Night (Bratislava)
středa 17:30 Oktagon 15: Végh vs. Vémola (O2 arena)
čtvrtek 10:00 XFN 6 (O2 arena)
čtvrtek 21:00 Oktagon 13 (Štvanice)
čtvrtek 23:00 Heroes Gate 23 (Unyp arena)
sobota 20:00 FUSION FN24: Cage Fight (Brno)
sobota 22:00 Oktagon 15: Végh vs. Vémola (O2 arena)
neděle 18:00 Heroes Gate 23 (Unyp arena)

Kromě reprízovaných turnajů na sportovní stanici O2 Sport, můžete sledovat i další zápasy z českých galavečerů, které jsou volně dostupné na internetu. Tyto záznamy MMA fightů jsou navíc zcela zdarma. V případě, že byste zatoužili po záznamech například z nejlepší organizace UFC, můžete si za malý poplatek zakoupit UFC Fight Pass.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ