Nuda v karanténě? Podívejte se na nejlepší MMA turnaje

Karanténa kvůli pandemii stále trvá. Zabavte se v domácím prostředí sledováním nejlepších MMA soubojů za poslední roky. V článku naleznete program na tento týden.

Souboj století bude reprízován Foto: ČTK/Krumphanzl Michal

Nudíte se v karanténě? Podívejte se na nejlepší MMA zápasy v TV i online

Mnoha živých galavečerů MMA si kvůli pandemii koronaviru nejspíše ještě dlouho neužijeme. O2 Sport TV ovšem přišla pro fanoušky zápasů v kleci se zajímavou náplastí. V týdnu od 23. března do 29. března uvidíme záznamy turnajů, které diváky rozhodně bavily.

Sportovní stanice O2 Sport, která vysílá galavečery organizací Oktagon, XFN i Heroes Gate, přišla v době nucené karantény s programem ušitým na míru všem milovníkům zápasů MMA. V tomto týdnu se totiž můžeme těšit na reprízy zajímavých turnajů z posledních let.

PROGRAM MMA V TELEVIZI - TÝDEN: 23.-29.3.
pondělí 22:00 Oktagon 15: Végh vs. Vémola (O2 arena)
úterý 23:00 XFN - Double Red Fight Night (Bratislava)
středa 17:30 Oktagon 15: Végh vs. Vémola (O2 arena)
čtvrtek 10:00 XFN 6 (O2 arena)
čtvrtek 21:00 Oktagon 13 (Štvanice)
čtvrtek 23:00 Heroes Gate 23 (Unyp arena)
sobota 20:00 FUSION FN24: Cage Fight (Brno)
sobota 22:00 Oktagon 15: Végh vs. Vémola (O2 arena)
neděle 18:00 Heroes Gate 23 (Unyp arena)

Kromě reprízovaných turnajů na sportovní stanici O2 Sport, můžete sledovat i další zápasy z českých galavečerů, které jsou volně dostupné na internetu. Tyto záznamy MMA fightů jsou navíc zcela zdarma. V případě, že byste zatoužili po záznamech například z nejlepší organizace UFC, můžete si za malý poplatek zakoupit UFC Fight Pass.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.