ONE Championship: Unbreakable informace a datum

Podívejte se na informace o nadcházejícím turnaji ONE Championship: Unbreakable, který proběhne 22.1. v Singapuru. Češi budou moci celou akci sledovat v příznivém čase.

Turnaj One FC proběhne i v lednu Foto: thebigland/Shutterstock.com

One Championship: Unbreakable informace, datum a přímý přenos

Turnaj One Championship: Unbreakable má už potvrzené datum. Další galavečer One FC  se bude konat v pátek 22. ledna 2021. Čeští fanoušci mohou celý turnaj sledovat v přímém přenosu ve velmi příznivém čase od 13:30. Na zápasy na One FC je navíc možné i sázet. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Přímý přenos turnaje One Championship: Unbreakable bude vysílat sportovní televize O2 Sport TV. Galavečery bojových sportů One FC divákům přinášejí zajímavou kombinaci MMA, K-1 a Muay Thai. One Championship je zároveň jednou z největších organizací světa a je skutečně v těsném závěsu za americkou UFC.

Kurzy ještě nebyly vypsány. Po jejich zveřejnění zde naleznete tip na vybraný zápas.

One Championship: Unbreakable fight card a program

Aktuálně jsou na turnaji potvrzené následující zápasy. Fight Card pro vás budeme i nadále aktualizovat a po skončení celého eventu zde naleznete i výsledky.

ONE Championship: Unbreakable fight card a program
Shinya Aoki vs. James Nakashima
Zebaztian Kadestam vs. Raimond Magomedaliev
Mauro Cerilli vs. Abdulbasir Vagabov

sipka A zde se podívejte na informace u UFC 257: McGregor vs. Poirier

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ