Organizace I Am Fighter - informace, turnaje a zápasníci

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

I Am Fighter je česká MMA organizace, která dává šanci rozjet hvězdnou kariéru talentovaným zápasníkům. Podrobnosti, včetně kalendáře turnajů, najdete v tomto článku.

INFORMACE, HISTORIE
KALENDÁŘ TURNAJŮ
LIVESTREAM A PŘÍMÝ PŘENOS
REALITY SHOW IAM FIGHTER
PROJEKT IAF STREETFIGHTER

Organizace I Am Fighter se těší rostoucí popularitě Foto: Facebook/I Am Fighter

Hodnocení organizace I Am Fighter: 9,7/10

  • Úroveň bojovníků: v organizaci nastupuje řada zkušených i talentovaných zápasníků
  • Nabídka sázek: všechny zápasy jsou pravidelně vypisovány u Fortuny

I Am Fighter historie, vznik, akce a projekty

MMA organizace I Am Fighter si za tři roky existence vydobyla na domácí scéně zajímavé postavení. Uskupení, za kterým stojí bývalý legendární český fighter Petr „Píno“ Ondruš, se těší velkému zájmu a její obliba mezi fanoušky roste. Pikantní zápasy, kontroverzní bojovníci, reality show i podpora amatérů. I AF hlásí na rok 2022 velké plány!

Sledujte všechny turnaje IAF živě a zdarma. Online registrace zabere jen několik minut času a lze ji kompletně dokončit z pohodlí domova na pár kliknutí. Za její provedení navíc získáte příjemný sázkový bonus.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

V organizaci I Am Fighter se od jejího vzniku v roce 2019 protočila celá řada známých tváří. V minulosti tu velké bitvy svedli například Alex Cverna, Petr „Monster“ Kníže, Tomáš Deák, Jaroslav Poborský, nebo Peter Gabal. Boj s malými rukavicemi si zde vyzkoušeli i elitní čeští boxeři Vasil Ducár či Michal Reissinger. Svou vůbec první profesionální výhru v MMA si právě v této organizaci připsal bývalý kulturista Filip Grznár.

Sama organizace se drží hesla nebýt přímou konkurencí pro organizaci Oktagon a další česko-slovenské MMA značky. Naopak chce dávat prostor všem, kteří v sobě mají bojového ducha a jsou v dané chvíli bez smlouvy. I AF dlouhodobě spolupracuje se Sázkovou kanceláří Fortuna, kde jsou na jednotlivé turnaje k dispozici livestreamy zdarma i spoustu kurzových sázek.

O tom, že dění na turnajích organizace I Am Fighter fanoušky táhne, hovoří i čísla sledovanosti jednotlivých turnajů. Jednotlivé eventy v roce 2021 sledovalo více než 100 tisíc diváků.

I am fighter turnaje 2022 - přehled eventů

Organizace každoročně pořádá 3-4 eventy, včetně všech projektů, koronavirové době navzdory. Seznam chystaných galavečerů najdete v tomto přehledu. Podobně jako na akcích organizace Fight Night Challenge jsou také turnaje I Am Fighter často okořeněné hudebními vystoupeními známých raperů.

TURNAJE I AM FIGHTER
2022
5. 11 I Am Fighter 6 Praha
9.9. IAF Streetfighter 85 kg +  Praha
2.9. IAF Streetfighter -85 kg Praha
26.8. IAF Streetfighter -70 kg Praha
18. 6. I Am Fighter 5 Plzeň
16. 4. I Am Fighter 4 Praha
2021
13. 11. I Am Fighter 3 Praha
16. 7. IAF Fight Night 1 Praha
2020
6. 3. I Am Fighter 2 Praha

I am fighter reality show 2022 a projekt I Am StreetFighter

Na konci roku 2021 Petr Ondruš oznámil pokračování oblíbené reality show I Am Fighter i letního projektu I AF Streetfighter, který probíhá za pouličních podmínek a v minulosti se těšil velké oblibě mezi fanoušky.

V roce 2022 se IAF Streetfighter uskuteční ve třech termínech. Bojovat se bude znovu v garážích pražského nákupního centra Šestka, avšak poprvé v klasické MMA kleci.

Pro zářijové vydání reality show I Am Fighter bude vybráno 6 bojovníků a 6 zápasnic s perspektivním potenciálem zaujmout diváka a následně se uchytit ve světě MMA. Natáčení bude probíhat na podzim 2022 a následně bude show odvysílána na stanici O2 TV Sport, se kterou se organizace dohodla na spolupráci.

Zajímavostí je, že jedním z hostů reality Show I Am Fighter bude nejúspěšnější česká lyžařka a snowboardistka všech dob, Ester Ledecká. Ta má k bojovým sportům blízko, jakou roli bude přesně zastávat v rámci show se však terpve dozvíme.

  • Od 12. září 2022
  • Porota: Petr "Píno" Ondruš, Ondřej "Spejbl" Hutník

Jak sledovat eventy živě I am fighter online a v TV?

Turnaje organizace Im fighter můžete sledovat zcela zdarma díky livestreamům na Fortuna TV, a to jak na mobilech, tabletech, tak i počítačích. Jedinou podmínkou zde zpravidla bývá kladný zůstatek na herním účtu, což díky sázkovému bonusu nepředstavuje žádnou překážku. Turnaje I Am Fighter live běží i v televizi na placené stanici O2 TV.

IAF podpora amatérských bojovníků

Organizace I Am Fighter zároveň navázala úzkou spolupráci s novou MMA organizaci Real Fight Arena. Jedním z bodů této kooperace je podpora amatérských bojovníků formou organizování pyramid, kde si nejlepší 4 amatérští zápasnící vyslouží profesionální smlouvu právě s RFA.

Ondruš zároveň uvedl, že bojovníci budou následně moci libovolně nastupovat v obou organizacích, což na naší scéně dosud nebylo běžné. Kompletní seznam bojovníků nastupujících pod IAF je na webu organizace.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣ Kdy bude turnaj I Am Fighter?

Druhý turnaj v roce 2022 se uskutečnil v sobotu 18. června v Plzni a hlavním zápasem bude duel Grznár vs. Komuenha. Termín dalšího galavečeru prozatím nebyl zveřejněn.

2️⃣ Kdy organizace vznikla a jakou pozici má v I am fighter Ondruš?

Vznik organizace I Am Fighter se datuje do roku 2019, kdy se uskutečnila první reality show I Am Fighter. Bývalý skvělý zápasník Petr Ondruš celou organizaci založil a zastává zde řadu funkcí včetně promotéra zápasů. Podrobnosti o organizaci I Am Fighter si přečtěte v tomto článku

3️⃣ Kde je možné sledovat zápasy I am fighter v přímém přenosu?

Všechny akce organizace IAF je možné sledovat živě online na internetu i v televizi. Detaily přinášíme uvnitř článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

MMA se těší velké oblibě

Pravidla MMA (mixed martial arts) - techniky a bodování

Podívejte se na zásadní informace o pravidlech a technikách stále populárnějšího sportu❤️, kterým je MMA. V článku najdete i pohled do...

Rukavice jsou základní výbavou každého bojovníka

Rukavice na box a MMA rukavice - rozdělení, vlastnosti a cena

Rukavice jsou nejdůležitější součást výbavy každého zápasníka☝. Existuje celá řada modelů a značek. Pro lepší orientaci na toto téma si...

Ondřej Novotný

Kdo je Ondřej Novotný a co všechno dělá?

Ondřej Novotný je promotér, spolumajitel a komentátor MMA organizace Oktagon. ✔️ Výčet toho nejzajímavějšího z jeho života jsme shrnuli v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ