Porazí Karlos Vémola v odvetě Attilu Végha?

Karlos Vémola lační po odvetě s Attilou Véghem. Uskuteční se tento zápas v roce 2020 a dokáže ho Terminátor vyhrát? Vsaďte si u Fortuny.

Karlos Vémola je bojovníkem Oktagonu Foto: Instagram

Porazí v roce 2020 Karlos Vémola v odvetě Attilu Végha?

Karlos "Terminátor" Vémola si podle svých slov neustále přeje odvetu se svým přemožitelem Attilou Véghem. Végh porazil Vémolu na galavečeru Oktagon 15 v listopadu 2019 a Terminátor je hladový po odplatě. Uskuteční se v roce 2020 rematch Zápasu století a dokáže Vémola zvítězit? Vsaďte si na to u Fortuny v parádním kurzu!

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Na konci roku 2019 jsme se dočkali jednoho z největších zápasů historie československého MMA. Karlos Vémola změřil na Oktagonu 15 síly s Attilou Véghem. Slovenský bojovník nastupoval v roli outsidera, ale už v prvním kole dokázal dokonale zmrazit všechny fanoušky českého terminátora. Populární Pumukli totiž nekompromisně knockoutoval svého soupeře a slavil nesmírně cennou výhru.

Vémolovi tato prohra nejspíše definitivně uzavřela dveře do americké organizace UFC. Není se tak co divit, že je lačný po odvetě. Attila Végh se ovšem už nechal slyšet, že o odvetný zápas nemá v současné situaci zájem.

TIP Vémola porazí Végha v roce 2020 v kurzu 11 sipka Vsadit u Fortuny

Karlos Vémola dokáže porazit Attilu Végha v roce 2020

Promotéři organizace Oktagon už ovšem několikrát ukázali, že dokáží domluvit i na první pohled nesplnitelné zápasy. Kurz 11 vypsaný u sázkové kanceláře Fortuna na Vémolovo vítězství nad Véghem v roce 2020 se tak rozhodně za menší obnos vyplatí vsadit.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.