RFA Grand Opening živě: Brož vs. Otalora - analýza a tip

Miroslav „Inkvizitor“ Brož má před sebou premiéru v organizaci Real Fight Arena. Jeho aktuální formu prověří zkušený kolumbijský bojovník Mauricio Otalora. Sázkovou inspiraci najdete v článku.

Miroslav Brož (vpravo) má před sebou první zápas pod RFA Foto: RFA

RFA Grand Opening: Miroslav Brož vs. Mauricio Otalora - datum, kurzy a tip

Oblíbený český zápasník Miroslav Brož se poprvé představí pod hlavičkou RFA. Na turnaji s názvem Grand Opening se v sobotu 14. května okolo 22:00 utká s Mauriciem Otalorou, který vzal zápas na poslední chvíli za zraněného Adama Horvatha. Potvrdí Inkvizitor roli jasného favorita a zaknihuje svoji první výhru v nové organizaci? Sledujte turnaj RFA Grand Opening na Tipsport TV zde

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas Brož RFA - informace, preview, analýza

Miroslav Brož je jednou z největších hvězd nové organizace Real Fight Arena. Zástupce pražského Renegade Gymu zanechal výraznou stopu i v organizaci Oktagon, kde například svedl úžasnou válku s vítězných koncem proti Christianu Jungwirthovi. Kvůli vzájemným neshodám s vedením se ale rozhodl pro změnu a přestoupil do RFA, kde si podle vlastních slov výrazně finančně polepšil.

Kromě toho má vyřízené střídavé starty s polskou KSW, kde si v rámci svého debutu a dosud posledního utkání, připsal 18. prosince 2021 remízu s Adamem Niedzwiedziem. Ten se mimochodem představí na začátku června na turnaji Oktagon 33 ve Frankfurtu.

Brož je typickým válečníkem, který v zápase spoléhá na tvrdost svých úderů a zároveň odolnost brady. Zároveň ale dokáže přizpůsobit taktiku průběhu utkání a vzít zápas na zem. V rámci svého posledního zápasu pod Oktagonem utáhl právě na submisi Emmanuela Dawu. Právě komplexnost je hlavním důvodem, proč je Brož v tomto duelu obrovským favoritem.

TIP: Brož vyhraje na KO/TKO, v kurzu 1,60 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Sázka na vítězství Brože KO, TKO, případně diskvalifikaci má solidní hodnotu

Mauricio Otalora má sice v profi rekordu 16 výher a 9 porážek, v posledních pěti duelech ale pokaždé prohrál a hned ve čtyřech případech na KO/TKO. Jeho postoj vykazuje v poslední době obrovské mezery a navíc jde do zápasu s Brožem bez plnohodnotné přípravy, jelikož vzal zápas na short notice týden před konáním turnaje RFA Grand Opening.

Je otázkou, v jakém světle se v Bratislavě ukáže. Podle papírových předpokladů by ale na skvěle připraveného Míru Brože rozhodně stačit neměl.

Kdy a kde sledovat Brož zápas na RFA s Mauriciem Otalorou? Online live stream

Zápas Miroslava Brože můžete sledovat na Tipsport TV zde, stejně jako všechny zápasy turnaje Grand Opening. Podmínkou je mít vytvořený účet u Tipsportu, nebo vsazený tiket za alespoň 30 Kč v posledních 14 dnech. Další variantou je placený PPV stream.

Na Tipsport TV se můžete těšit na širokou paletu sportovních livestreamů i z bojových sportů. Pravidelně zde běží živě například turnaje organizací Oktagon, či UFC.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Podívali jsme se, kolik berou zápasníci v různých MMA organizacích

Kolik vydělávají nejlépe placení MMA bojovníci? Známe odpověď

Peníze hýbou světem☝. Smíšené bojové umění není v tomto směru žádnou výjimkou. Jak štědrý je ve skutečnosti Oktagon💸, nebo šéf UFC Dana...

Milan Ďatelinka vs. Václav Mikulášek

Milan Ďatelinka – životopis a zápasy MMA bojovníka

Milan Ďatelinka je přední slovenský fighter⚡, který se v roce 2022 rozhodl udělat změnu a přestoupil z Oktagonu do RFA✔️. Toto je jeho...

Leo Brichta na RFA Grand Opening bojovat nebude

Jasný verdikt lékaře a turnaj RFA je rázem bez největší hvězdy

Sobotní turnaj organizace Real Fight Arena hlásí nepříjemnou ztrátu. Na galavečeru s názvem Grand Opening se totiž nepředstaví svérázný...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ