Streetfighter: Josef Talafous - David Boček kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hlavním soubojem na premiérovém turnaji Streetfighter bude bitva Talafous - Boček. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Talafous je favoritem Foto: Instagram

IAF Streetfighter Josef Talafous - David Boček kurzy a livestream

Už v pátek 17. července uvidíme první turnaj IAF StreetFighter, kterému bude vévodit duel Josefa Talafouse a Davida Bočka. Ačkoliv se jedná o amatérský turnaj, tak jsou oba poměrně známými zápasníky z postojových disciplín. Celý turnaj bude možné vidět zcela zdarma. Klikněte zde a sledujte živě a bez zpoždění IAF StreetFighter 1.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Turnaj IAF Streetfighter bude možné vidět živě a bezplatně na Fortuna TV. Na všechny zápasy je navíc možné i sázet. Přímý přenos začíná v pátek ve 20:00. Fanoušci se mohou dostavit i osobně na místo, nicméně kapacita je omezená, a proto je lepší sledovat celý turnaj z pohodlí domova na Fortuně.

TIP Vítěz Josef Talafous v kurzu 1,45 sipka Vsadit a sledovat u Fortuny

Talafous zvítězí

Josef Talafous je vynikajícím kickboxerem a zároveň má na svém kontě i pět amatérských zápasů v MMA. To je obrovská výhoda proti Bočkovi, který bude tyto zkušenosti postrádat. Hlavní zápas večera se ponese v jednoznačném duchu a na tiket patří výhra Josefa Talafouse.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ