Streetfighter: Josef Talafous - David Boček kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hlavním soubojem na premiérovém turnaji Streetfighter bude bitva Talafous - Boček. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Talafous je favoritem Foto: Instagram

IAF Streetfighter Josef Talafous - David Boček kurzy a livestream

Už v pátek 17. července uvidíme první turnaj IAF StreetFighter, kterému bude vévodit duel Josefa Talafouse a Davida Bočka. Ačkoliv se jedná o amatérský turnaj, tak jsou oba poměrně známými zápasníky z postojových disciplín. Celý turnaj bude možné vidět zcela zdarma. Klikněte zde a sledujte živě a bez zpoždění IAF StreetFighter 1.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Turnaj IAF Streetfighter bude možné vidět živě a bezplatně na Fortuna TV. Na všechny zápasy je navíc možné i sázet. Přímý přenos začíná v pátek ve 20:00. Fanoušci se mohou dostavit i osobně na místo, nicméně kapacita je omezená, a proto je lepší sledovat celý turnaj z pohodlí domova na Fortuně.

TIP Vítěz Josef Talafous v kurzu 1,45 sipka Vsadit a sledovat u Fortuny

Talafous zvítězí

Josef Talafous je vynikajícím kickboxerem a zároveň má na svém kontě i pět amatérských zápasů v MMA. To je obrovská výhoda proti Bočkovi, který bude tyto zkušenosti postrádat. Hlavní zápas večera se ponese v jednoznačném duchu a na tiket patří výhra Josefa Talafouse.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.