UFC 252: Junior dos Santos - Jairzinho Rozenstruik kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hlavní předzápas večera mezi Santosem a Rozenstruikem by si neměl nechat ujít žádný fanoušek MMA. Podívejte se na předzápasovou analýzu.

Rozenstruik se utká se Santosem Foto: Instagram

UFC 252: Miocic vs. Cormier 3: dos Santos - Rozenstruik kurzy a livestream

Kromě titulového zápasu Stipea Miocice a Daniela Cormiera uvidíme na UFC 252 hned několik dalších zajímavých fightů. Jedním z nich je i bitva Juniora dos Santose a Jairzinhoa Rozenstruika. Tento duel bude hlavním předzápasem večera. Turnaj UFC 252 proběhne 15. srpna 2020. Klikněte zde a vsaďte si na UFC 252 s bonusem na MMA zcela zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Junior dos Santos v poslední době nepodává příliš dobré výkony a už dvakrát po sobě prohrál na TKO. Nejprve nestačil na Francise Ngannoua, se kterým padl už v prvním kole a následně ve druhém kole prohrál s Curtisem Blaydesem. Jarzinho Rozenstruik rovněž nestačil na Francise Ngannoua, nicméně předtím nasbíral deset výher v řadě. Santos navíc už rychlostně nestíhá a na tiket proto patří výhra Rozenstruika ve velice dobrém kurzu. Tento souboj na UFC 252 se určitě vyplatí sledovat.

TIP Vítěz: Jarzinho Rozenstruik v kurzu 1,65 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Rozenstruik potvrdí úlohu favorita

Zápas Juniora dos Santose s Jarzinhem Rozenstruikem bude v přímém přenosu vysílat televize Nova Sport 2. Tato TV je ovšem placená. Živě můžete celý turnaj UFC 252 sledovat i zdarma. Stačí si vyhledat volně dostupné online streamy na internetu. Živý stream bude k dispozici i na UFC Fight Pass, kde můžete tento turnaj sledovat po zaplacení poplatku několika desítek eur.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.