UFC 254: Whittaker vs. Cannonier kurzy a livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Na UFC 254 uvidíme kromě titulové bitvy Nurmagomedov - Gaethje i další zajímavé zápasy. Jedním z nich je bezesporu i zápas Roberta Whittakera s Jaredem Cannonierem. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Whittaker bude bojovat na UFC 254 Foto: Instagram

UFC 254: Whittaker vs. Cannonier kurzy a livestream

Hlavním předzápasem na turnaji UFC 254: Khabib vs. Gaethje bude bitva mezi Robertem Whittakerem a Jaredem Cannonierem. Turnaj UFC 254 proběhne na bojovém ostrově Yas v Abú Dhabí už v sobotu 24. října 2020. Hlavní karta navíc odstartuje ve velice příznivém čase od 20:00. Klikněte zde a vsaďte si na UFC 254 s bonusem na MMA.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Turnaj UFC 254 s titulovým zápasem Nurmagomedov - Gaethje, kde se utkají v hlavním předzápase Robert Whittaker s Jaredem Cannonierem, bude možné sledovat v přímém přenosu s českým komentářem na sportovní televizi Nova Sport 2. Livestreamy naleznete na internetu i zdarma, zde je ovšem nutné počítat s horší kvalitou přenosu. Oficiální online stream bude dostupný přes UFC PPV, které vyjde na několik desítek eur.

TIP Vítěz R. Whittaker v kurzu 1,85 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem zdarma

Whittaker zvítězí

Zápas Whittaker vs. Cannonier nemá podle bookmakerů favorita. Podle očekávání uvidíme vyrovnaný duel, kde by měl mít ovšem navrch Whittaker, který v posledím duelu porazil v pětikolové bitvě Darrena Tilla. "The Reaper" navíc ukázal vynikající fyzičku, které Cannonier nedokáže konkurovat. Na tiket proto patří vítězství Australana Whittakera v pěkném kurzu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ