UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze kurzy a tip

Turnaj UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze by si neměl nechat ujít žádný český fanoušek MMA. Na hlavní kartě totiž bude bojovat i Mach Muradov.

Barboza nastoupí v hlavním zápase sobotního turnaje UFC Fight Night Foto: Profimedia

UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze datum, kurzy a tip

Turnaj UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze proběhne už tuto sobotu 28. srpna 2021. V hlavním zápase uvidíme zajímavý souboj featherweight divize mezi Edsonem Barbozou a Gigem Chikadzem. Na tomto galavečeru bude bojovat i Machmud "Mach" Muradov. Čeští fanoušci budou moci sledovat celý turnaj kvůli posunu času od 01:00 v neděli. Klikněte zde a fanděte u livestreamu z UFC zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze nabídne i bitvu Muradov vs. Meerschaert, kde je obrovským kurzovým favoritem uzbecký Mach. V hlavním zápase celého galavečera ovšem favorita budeme hledat marně. Všechno totiž nasvědčuje tomu, že uvidíme nesmírně vyrovnaný duel.

TIP: Konec zápasu na KO/TKO v kurzu 1,85 sipka Vsadit u Fortuny

Zápas skončí na KO

Edson Barboza má na kontě dvě vítězství v řadě. Giga Chikadze se těší ze šňůry už 8 výher. Svůj poslední triumf vybojoval na pro české fanoušky dobře známém turnaju UFC Fight Night: Reyes vs. Procházka.  Barboza i Chikadze navíc vyznávají velmi aktivní styl boje v postoji. Oba nasbírali přibližně 60% výher díky KO. Nejlepší volbou na tiket je proto sázka na ukončení KO/TKO.

UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze sledovat zdarma online stream na internetu

Livestream celého turnaje UFC Fight Night: Barboza vs. Chikadze i se zápasem Makhmuda Muradova s Geraldem Meerschaertem bude možné sledovat zcela zdarma prostřednictvím živého streamu na Fortuna TV. Na webu sázkové kanceláře Fortuna naleznete i možnosti live sázek na všechny duely.

Sledujte turnaje UFC: Barboza - Chikadze (Muradov - Meerschaert) živě na Premier Sport

Přímý přenos turnaje UFC on ESPN 30 s bitvou Muradov vs. Meerschaert uvidíme na sportovní televizi Premier Sport. Výhodou je samozřejmě kvalita obrazu a český komentář. Premier Sport můžete pořídit v balíčku O2 TV za 199 Kč měsíčn.

NEJLEPŠÍ ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE - PŘEHLED BONUSŮ:
Tipsport Bonus ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
Fortuna Bonus ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
Betano Bonus ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
Chance Bonus ke vkladu až 2 000 Kč + 200 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
forBET Bonus za dokončení registrace 100 Kč VSAĎ TEĎ
SynotTip Bonus ke vkladu až 10 000 Kč + 500,- za ověření VSAĎ TEĎ
Sazkabet Bonus ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
MerkurXtip Bonus ke vkladu až 10 000 Kč + 600 Kč za ověření VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Makhmud Muradov je před dalším zápasem v UFC ve skvělé formě

UFC Fight Night: Muradov vs. Meerschaert - datum a preview

Mach Muradov se chystá na svůj čtvrtý zápas v UFC. Tentokrát jeho formu prověří☝ americký BJJ specialista Gerald Meerschaert. Analýzu...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ