UFC Fight Night: Donald Cerrone vs. Niko Price kurzy

Donald Cerrone se vrací do akce. Na skvěle obsazeném turnaji se střetne s Nikem Pricem. Podaří se mu vrátit na vítěznou vlnu?

Cerrone se ukáže na nadcházejícím turnaji UFC Foto: Instagram

UFC Fight Night: Cerrone vs. Price kurzy a livestream

Na turnaji UFC Fight Night: Covington vs. Woodley, kde se ukáže i český bojovník David Dvořák, uvidíme i velmi zajímavý duel mezi Donaldem Cerronem a Nikem Pricem. Galavečer proběhne 19. září 2020. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Nadcházející turnaj UFC FN: Covington vs. Price nabídne opravdu skvěle obsazenou fight card. Legendární kovboj Donald Cerrone se střetne s Nikem Pricem, který už delší dobu podává velmi nevyrovnané výkony. Cerrone má navíc o motivaci postaráno, protože v případě prohry by se asi s UFC už nadobro rozloučil. Cerrone zužitkuje své zkušenosti a na body zvítězí.

TIP Vítěz Donald Cerrone v kurzu 1,65 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Cerrone zvítězí

Na Preliminary Card bude bojovat i český fighter David "Undertaker" Dvořák. Ten se střetne s Jordanem Espinosou. Zápas Dvořák - Espinosa a rovněž tak i celý turnaj UFC FN: Covington vs. Price bude možné sledovat v přímém přenosu na sportovní televizi Nova Sport 2. Tato TV je ovšem placená. V případě, že budete chtít vidět tento galavečer zdarma, můžete využít volně dostupné livestreamy, které naleznete na internetu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ