UFC Fight Night: Donald Cerrone vs. Niko Price kurzy

Donald Cerrone se vrací do akce. Na skvěle obsazeném turnaji se střetne s Nikem Pricem. Podaří se mu vrátit na vítěznou vlnu?

Cerrone se ukáže na nadcházejícím turnaji UFC Foto: Instagram

UFC Fight Night: Cerrone vs. Price kurzy a livestream

Na turnaji UFC Fight Night: Covington vs. Woodley, kde se ukáže i český bojovník David Dvořák, uvidíme i velmi zajímavý duel mezi Donaldem Cerronem a Nikem Pricem. Galavečer proběhne 19. září 2020. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Nadcházející turnaj UFC FN: Covington vs. Price nabídne opravdu skvěle obsazenou fight card. Legendární kovboj Donald Cerrone se střetne s Nikem Pricem, který už delší dobu podává velmi nevyrovnané výkony. Cerrone má navíc o motivaci postaráno, protože v případě prohry by se asi s UFC už nadobro rozloučil. Cerrone zužitkuje své zkušenosti a na body zvítězí.

TIP Vítěz Donald Cerrone v kurzu 1,65 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Cerrone zvítězí

Na Preliminary Card bude bojovat i český fighter David "Undertaker" Dvořák. Ten se střetne s Jordanem Espinosou. Zápas Dvořák - Espinosa a rovněž tak i celý turnaj UFC FN: Covington vs. Price bude možné sledovat v přímém přenosu na sportovní televizi Nova Sport 2. Tato TV je ovšem placená. V případě, že budete chtít vidět tento galavečer zdarma, můžete využít volně dostupné livestreamy, které naleznete na internetu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.