UFC Fight Night: Karl Roberson - Marvin Vettori informace

Karl Roberson měl původně zápasit s Makhmudem Muradovem. Kvůli pandemii se ovšem program zápasů změnil. Podaří se mu porazit italského fightera?

Karl Roberson se měl původně utkat s Machem Muradovem Foto: Instagram

Aktualizováno: Roberson po vážení zkolaboval, takže do zápasu nenastoupil

UFC Fight Night: Karl "Baby K" Roberson - Marvin "The Italian Dream" Vettori

Karl Roberson se měl původně utkat s českým Uzbekem Makhmudem Muradovem. Pandemie koronaviru nicméně program UFC značně narušila. Na UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira se tak Roberson střetne s Italem Marvinem Vettorim. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem na MMA.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Bitva Robersona s Vettorim na UFC FN: Smith vs. Texeira nabídne skvělou podívanou především pro milovníky boje na zemi. Oba totiž patří ke skvělým zemařům. Marvin Vettori má aktuální bilanci 14 výher a pouze dvou porážek. Karl Roberson má profesionální bilanci 9 výher a 2 porážky.

Zápas Karla Robersona s Marvinem Vettorim odstartuje hlavní kartu celého turnaje. Tento fight proto už budeme moci sledovat prostřednictvím přímého přenosu UFC Fight Night na Nova Sport TV.

TIP Vítěz Karl Roberson v kurzu 2,39 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Roberson dokáže zvítězit

Nespornou výhodou Karla Robersona je váha. Dříve totiž nastupoval dokonce i o kategorii výše. To bude v dnešním zápase UFC FN Smith vs. Teixeira jedním z rozhodujících faktorů. Předpokládá se totiž velice vyrovnaný souboj, ve kterém se projeví každá maličkost. Sázka na Robersona se vyplatí i díky vyššímu kurzu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ