UFC Fight Night: Karl Roberson - Marvin Vettori informace

Karl Roberson měl původně zápasit s Makhmudem Muradovem. Kvůli pandemii se ovšem program zápasů změnil. Podaří se mu porazit italského fightera?

Karl Roberson se měl původně utkat s Machem Muradovem Foto: Instagram

Aktualizováno: Roberson po vážení zkolaboval, takže do zápasu nenastoupil

UFC Fight Night: Karl "Baby K" Roberson - Marvin "The Italian Dream" Vettori

Karl Roberson se měl původně utkat s českým Uzbekem Makhmudem Muradovem. Pandemie koronaviru nicméně program UFC značně narušila. Na UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira se tak Roberson střetne s Italem Marvinem Vettorim. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem na MMA.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Bitva Robersona s Vettorim na UFC FN: Smith vs. Texeira nabídne skvělou podívanou především pro milovníky boje na zemi. Oba totiž patří ke skvělým zemařům. Marvin Vettori má aktuální bilanci 14 výher a pouze dvou porážek. Karl Roberson má profesionální bilanci 9 výher a 2 porážky.

Zápas Karla Robersona s Marvinem Vettorim odstartuje hlavní kartu celého turnaje. Tento fight proto už budeme moci sledovat prostřednictvím přímého přenosu UFC Fight Night na Nova Sport TV.

TIP Vítěz Karl Roberson v kurzu 2,39 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Roberson dokáže zvítězit

Nespornou výhodou Karla Robersona je váha. Dříve totiž nastupoval dokonce i o kategorii výše. To bude v dnešním zápase UFC FN Smith vs. Teixeira jedním z rozhodujících faktorů. Předpokládá se totiž velice vyrovnaný souboj, ve kterém se projeví každá maličkost. Sázka na Robersona se vyplatí i díky vyššímu kurzu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.