UFC Fight Night: Smith vs. Clark informace a kurzy

Anthony Smith se utká s hlavním zápase turnaje UFC FN (28.11.) s Devinem Clarkem. Podívejte se na informace a vypsané kurzy.

Anthony Smith bude bojovat v hlavním zápase Foto: Instagram/lionheartasmith

Sobotní turnaj UFC Fight Night zasáhla špatná zpráva. Původně se totiž mělo ejdnat o turnaj s hlavním zápasem Blaydes vs. Lewis. Curtis Blaydes byl ovšem pozitivně testován na koronavirus a tak se hlavním fightem stává duel mezi Anthonym Smithem a Devinem Clarkem. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

V pětikolovém duelu turnaje UFC Vegas 15 zůstává podle bookmakerů favoritem Anthony "Lionheart" Smith, který sice prohrál minulé dva duely, ale vždy to bylo proti velmi silným soupeřům. Nejprve totiž nestačil na Teixeiru a následně prohrál s Aleksanderem Rakicem. Jeho soupeř Devin Clark ale nemá příliš zkušeností ze zápasů s elitními fightery a problém by mu mohl dělat i takto dlouhý zápas na pět kol.

TIP Vítěz: Anthony Smith v kurzu 1,65 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Anthony Smith zvítězí

Vše tak nasvědčuje tomu, že uvidíme triumf veterána UFC Anthonyho Smitha. České fanoušky by měl tento duel rozhodně zajímat, protože ve stejné váhové divizi jako oba zmínění borci nastupuje i Jiří Procházka, který se v únoru utká s Dominickem Reyesem.

UFC VÝSLEDKY
Light Heavyweight Anthony Smith def. Devin Clark
Welterweight Miguel Baeza def. Takashi Sato
Heavyweight Parker Porter def. Josh Parisian
Featherweight Bill Algeo def. Spike Carlyle
Catchweight (139.5 lb) Norma Dumont Viana def. Ashlee Evans-Smith
Featherweight Jonathan Pearce def. Kai Kamaka III
Preliminary card (ESPN+)
Bantamweight Anderson dos Santos def. Martin Day
Women's Flyweight Gina Mazany def. Rachael Ostovich
Flyweight Su Mudaerji def. Malcolm Gordon
Catchweight (140 lb) Nathan Maness def. Luke Sanders

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.