UFC FN 170 v ohrožení kvůli koronaviru: informace a livestream

Dlouho se zdálo, že UFC Fight Night 170 Brasilia proběhne podle plánu v plném rozsahu, ale nyní když Brazílie zavádí podobná opatření, jaká jsou v České republice, tak je jisté, že proběhne minimálně bez diváků. Podívejte se na aktuální informace v tomto článku.

UFC FN 170 Brasilia v ohrožení kvůli koronaviru Foto: Pixabay

UFV v Brazílii bude bez diváků, pokud se vůbec uskuteční

Galavečer UFC Fight Night 170 Brasilia je naplánován na sobotu 14. března a v tuto chvíli se zdá, že se i přes šíření koronaviru uskuteční. Ovšem bez diváků. Brazilská vláda totiž vydala opatření podobné tomu českému, kdy jsou zakázané akce s více než 100 účastníky. Toto české opatření již „zrušilo“ očekávaný a dlouho plánovaný Oktagon 16. Klikněte zde a vsaďte si na UFC FN 170 s Davidem Dvořákem.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Organizátoři Oktagonu svůj galavečer zrušili, neboť jejich příjmy plynou především ze vstupného. To nejprestižnější světová MMA organizace na příjmech ze vstupného tolik závislá není, ale i tak by to byl jistě velký zásah do ziskovosti celé akce. UFC vysílá své galavečery do celého světa a má i obrovské příjmy z televizních přenosů a livestreamů a nemůže si tak snadno dovolit galavečer zrušit.

Dalším důvodem, proč UFC uvažuje o uskutečnění UFC Fight Night 170 Brasilia je to, že všichni bojovníci již jsou na místě. Mnozí z nich, včetně Davida Dvořáka, museli absolvovat cestu přes půl světa a aklimatizovat se na časové pásmo a podmínky. Nebylo by to tedy vůči bojovníkům fér, je zase poslat zpět. Celou situaci budeme pečlivě sledovat a v případě nových informací, vás budeme informovat.

sipka Přečtěte si, jak je to kvůli koronaviru s ostatními MMA akcemi

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ