XFN - Never Give Up: informace, fight card a vstupenky

XFN - Never Give Up se bude konat 3. dubna 2020 v pražské hale Královka. Již nyní vám přinášíme přehled již potvrzených zápasů a další zajímavé informace.

Double Red XFN - Never Give Up – 3.4. 2020 Double Red XFN - Never Give Up, Foto: Facebook

Hodnocení XFN Never Give Up: 9,0/10

  • Datum konání: 3.4. 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek

Double Red XFN - Never Give Up

XFN - Never Give Up nebude klasickým galavečerem, na kterém uvidíme pouze MMA. Čeká nás například již potvrzený zápas v K1 Kareš vs. Vondráček a na dalších zajímavých jménech organizátoři stále pracují. Klikněte zde a sledujte zápasy MMA zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

XFN - Never Give Up: Fight card / XFN - Never Give Up program a výsledky

Možná se by se zdálo, že organizace Oktagon si rozebrala všechny MMA bojovníky a na obnovenou XFN již nikdo nezbyl, ale vůbec tomu tak není. Kromě zápasu Kareš vs. Vondráček se na XFN - Never Give Up představí například Legenda Petr „Monster“ Kníže, který zápasí spíše sporadicky, ale jeho bilance v kleci MMA 10 výher a pouhá jediná porážka s Karlosem Vémolou mluví za vše. Těšit se můžeme také na neporaženého slováka René Matějova nebo svěřence Makhmuda Macha Muradova Islama Mahamajonova. Ženy pak bude zastupovat královna bojových sportů Michaela Kerlehová.

Double Red XFN - Never Give Up FIGHT CARD
Petr Kníže vs. Dmitry Batok
Petr Kareš vs. Petr Vondráček
Václav Sivák vs. Andrea Serra Serra
Zdeněk Polívka vs. René Matějov
Michal Jančuška vs. Islombek Mahamajonov
Michaela Kerlehová vs. Laura Moreno

XFN - Never Give Up sázkové kurzy

Organizace Double Red XFN nemá v tuto chvíli uzavřenou žádnou smlouvu o spolupráci se sázkovou kanceláří a bohužel v současné době sázkové kurzy na galavečer Never Give Up vypsané nejsou u žádné české sázkové kanceláře.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Double Red XFN - Never Give Up vstupenky a lístky

Vstupenky na galavečer XFN - Never Give Up jsou aktuálně stále k dispozici. Koupit je můžete na serveru Ticketportal. Ty nejlevnější vás vyjdou na 590 Kč ty nejlepší místa na tribuně jsou pak za 1 290 Kč. Volných je ale ještě i pár VIP stolů v těsné blízkosti klece. Ty pak stojí 5 000 Kč.

XFN - Never Give Up live stream sledovat zdarma online živě

Momentálně není známé, zda se galavečer XFN - Never Give Up bude vysílat na nějaké celoplošné televizi. Ale už nyní si můžete koupit stream přímo od Double Red XFN a pak galavečer Never Give Up sledovat kdekoliv se vám bude chtít. Cena tohoto streamu je necelých 5 EUR. Je také pravděpodobné, že live stream naleznete na internetu zdarma.

XFN a koronavirus

Vzhledem k tomu, že byl zatím kvůli koronaviru odložen galavečer Oktagon 16, tak je jistě v ohrožení i galavečer organizace XFN Never Give Up. Pokud vláda do konce března nezruší opatření zakazující pořádání sportovních akcí s více než 100 diváky, tak bude pravděpodobně i Never Give Up zrušen.

sipka Podívejte se, na co se budeme moct těšit již v březnu na Oktagonu 16

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.