Yangames: Melvin Mané vs. Michal Reissinger kurzy

Bitva Mané vs. Reissinger bude bezesporu jedním z hlavních taháků nadcházejících Yangames (28.8.). Podívejte se na předzápasovou analýzu.

Na YanGames se utká Mané s Reissingerem Foto: Instagram

Yangames: Melvin Mané vs. Michal Reissinger analýza a kurzy

Jedním z taháků na nadcházejících YanGames bude souboj Melvina Maného a Michala "Palce" Reissingera. Yangames Fight Night 8 Open Air proběhne 28. října ve Žlutých lázních v Praze. Tradiční turnaj, který se koná každý rok nabídne souboje českých postojářů. Klikněte zde a vsaďte si na Yangames s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Melvin Mané nečekaně porazil legendárního Tomáše Hrona v prvním kole Oktagonu Underground. Mané se skvěle adaptoval na upravená pravidla Undergroundu. V zápase se ovšem zranil a následně se už v tomto projektu neukázal. Proti Reissingerovi ovšem nastoupí podle klasických pravidel K-1.

TIP Vítěz Michal Reissinger v kurzu 1,45 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem zdarma

Reissinger zvítězí

Michal "Palec" Reissinger patří dlouhodobě k české špičce v K-1. Nesmírně zkušený borec nastoupí v roli favorita. Není se čemu divit, protože Reissinger dlouhodobě ukazuje, že ve své váhové kategorii zkrátka nemá v Česku konkurenci. Výhodou bude pro "Palce" bezesporu i váha. Zápasí se totiž v kategorii +93 kilogramů a Reissinger bude mít v zápase klidně i o 10 kg více.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ