Život v kleci (Barták, Kalous): recenze a informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Život v kleci je další knihou bývalého špičkového zápasníka Daniela Bartáka. V této knížce se Barták s Liborem Kalousem zaměřuje na počátky MMA v Česku.

Život v kleci - recenze knihy o MMA Foto: Archiv Daniela Bartáka

Hodnocení Život v kleci: 9,5/10

  • Kvalita: Kniha pojednává zábavnou formou o začátcích MMA v Česku

Život v kleci (Barták, Kalous) kniha o počátcích MMA v Česku recence

Kniha Život v kleci, kterou napsali legendární zápasník a nyní trenér Daniel Barták a sportovní novinář Libor Kalous, pojednává o začátcích MMA v Česku. Souboje ve smíšených bojových uměních zažívají v poslední letech obrovský celosvětový boom.Výjimkou není ani Česká republika, kde za současnou oblíbenost MMA vděčíme hlavně průkopníkům, kteří se tomuto sportu věnovali v prvopočátcích. Klikněte zde a sledujte živě MMA zápasy zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Slogan knihy Život v kleci zní "Byli jsme i před Vémolou", což opět ukazuje na mnohdy až humorné situace ze začátků MMA v Česku. Sám dvojnásobný mistr ČR z let 1999 a 2000 Daniel Barák například vzpomíná, že v tehdejších dobách byli dokonce dovoleny údery mezi nohy, kterých často využíval. Pravidla tak veřejnosti připomínala spíše zápasy na ulici.

Zajímavostí je, že zápasy MMA se skutečně původně odehrávali v ringu mezi provazy. Podobné souboje například stále probíhají v japonské organizaci Rizin, kde získal titul český bojovník Jiří "Denisa" Procházka.

Život v kleci Daniel Barták a Libor Kalous osobnosti

V knize Daniela Bartáka a Libora Kalouse se ke slovu dostanou i další osobnosti české bojové scény. Můžete si tak například přečíst názory Viktora Pešty, Lucie Pudilové a dalších. Kompletní seznam osobností MMA a dalších bojových sportů naleznete zde:

OSOBNOSTI V KNIZE ŽIVOT V KLECI
Viktor Pešta Ondřej Skalník
Lucie Pudilová Magdaléna Šormová
Jiří Procházka Stanislav Futera
Jaroslav Poborský Václav Šamša
Michal Hamršmíd Tomáš Kužela
Jiří Paluska Josef Melen
Ondřej Novotný Aleš Hradecký
Karlos Vémola Gabriela Kloudová

Kniha Život v kleci cena a kde koupit?

Cena knihy Život v kleci se různí podle obchodu, kde si jí chcete zakoupit. Život v kleci vydalo nakladatelství XYZ a v knihkupectvích je k dostání za cenu kolem 300 Kč. Aktuálně je na pultech 1. vydání, které vyšlo v roce 2020. Knížku můžete pořídit v kamenných obchodech a zároveń rovněž v eshopech, které se zaměřují na prodej knih.

Knížka Život v kleci hodnocení

Daniel Barták (trenér a majitel Pentagym) napsal s Liborem Kalousem velice zábavnou a poučnou knihu. Život v kleci si užijí skalní fanoušci MMA, kteří se dozví mnoho zákulisních informací. Bavit se budou ovšem i čtenáři, pro které je MMA koníčkem až po několik posledních let.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.