Karlos Vémola: Čekám výhru Monstera, je to neuvěřitelnej dříč!

V tradičním sázkařském okénku nabízí Karlos Terminátor Vémola svůj pohled na velmi očekávaný zápas Monster vs. Brito. Proč favorizuje českou legendu?

Karlos Vémola tipuje Oktagon 28 Foto: Karlos Vémola

Nevím, co by se muselo stát, aby mu rozhodčí nezvedli ruku, říká Karlos Vémola

Sobotní turnaj Oktagon 28 je doslova za rohem. Vůbec první turnaj, který se uskuteční v pražské hale O2 Universum samozřejmě neunikl pozornosti Karlose Terminátora Vémoly, který se po vleklých zdravotních problémech pomalu vrací do tréninku.

V rámci extrémně očekávaného souboje velterové váhy Monster vs. Brito, jde do akce jeden z jeho dvorních sparing partnerů a velkých kamarádů. Petr Kníže má před sebou těžkou zkoušku s brazilským strikerem Kaikem Britem. O silném odkazu legendárního českého bojovníka nikdo nepochybuje. Dokáže i nyní ve 44 letech držet krok s absolutní špičkou divize? Karlos Vémola přidává svůj pohled

"Poměrně dost lidí kolem mně o Monsterovi pochybuje. Jenže tito lidé s ním nenaspárovali desítky kol, jako já. Nejenže jsem s ním měl zápas, ale znám ho i z tréninku. Je to neuvěřitelnej dříč a tvrďák, kterej z gymu nevyleze a pro ten sport dělá maximum. Já mám o jeho vítězství jasno."

Monster Kníže je v tomto utkání favoritem nejen v očích Karlose Vémoly, ale i bookmakerů u sázkové kanceláře Tipsport. O něco více mu věří i samotní sázkaři, kteří na jeho výhru nasázeli o pár desítek tisíc korun více, než na soupeře.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Terminátor Vémola

Karlos Terminátor Vémola - životopis a zápasy MMA bojovníka

Karlos Terminátor Vémola ✨ je jeden z nejvýraznějších českých MMA bojovníků historie i současnosti. Jako první Čech bojoval ve slavné UFC...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ