Karlos Vémola se nakazil koronavirem

Historicky první Čech ve slavné UFC neprožívá příliš šťastné období. Po tom, co jeho přípravu na příští zápas pod hlavičkou organizace Oktagon přerušila operace kolene, oznámil Terminátor nákazu nemoci Covid-19. Co na to Baba Jaga?

Karlos Terminátor Vémola řeší nákazu koronavirem. Proběhne jeho zápas s Babou Jagou? Foto: ČTK/Vít Šimánek

Karlos „Terminátor“ Vémola byl pozitivně testován na koronavirus (Covid-19)

Už to vypadalo, že se jeden z hlavních aktérů dává po operaci kolene znovu dohromady a zápas Karlos Terminátor Vémola vs. Václav „Baba Jaga“ Mikulášek se přeci jen uskuteční. Nyní však dostal plánovaný galavečer další ránu. Vémola se totiž nakazil koronavirem a podle jeho slov má nemoc těžký průběh včetně vysokých horeček.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Další problém pro Oktagon – hlavní zápas je v ohrožení

Aktuálně největší česko-slovenská organizace Oktagon musí řešit další nepříjemnost. A že nejde o ojedinělou situaci. Spolumajitel a jeden z hlavních promotérů úspěšné MMA organizace Ondřej Novotný otevřeně přiznává špatnou organizační situaci, která nejen v České Republice kvůli celosvětové pandemii nadále převládá.

Zároveň se už týdny mohutně spekuluje, zda se akce plánovaná na 26. září v pražské hale O2 Universum Organizaci vůbec finančně vyplatí. Ze strany Oktagonu bude vše oficiálně komentováno na tiskové konferenci 1. září a v plánu je oznámení dalších chystaných projektů i změn.

sipkasipka Tip pro Vás: sledujte atraktivní MMA zápasy zdarma kliknutím ZDE

Pochybnosti týkající se situace okolo svého soupeře vyjádřil i Václav Mikulášek. Na jeho vkus je okolo předního českého fightera až přiliš mnoho nejasností a jedním dechem zkritizoval i Vémolovu snahu o uskutečnění zápasu ve vyšší váhové kategorii.

Na to, zda očekávaný duel nakonec proběhne si budeme muset počkat a v tuto chvíli se to jeví jako sázka do loterie s nejasným výsledkem. Jedno však přeci jen jisté je. Aktuální dění Karlosovu přípravu na zápas určitě ovlivní, což případné šance a sázkové kurzy zase o něco vyrovnává.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.