Oktagon 17 Brno: Kozma vs. Kertesz program a výsledky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 300 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Oktagon 17 se koná v Brně už 17. října 2020. Na turnaji bude bojovat David Kozma i Karlos Vémola. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

DATUM - KURZY - PROGRAM - LIVESTREAM

David Kozma bude obhajovat titul na Oktagonu 17 Foto: Instagram

Hodnocení Oktagonu 17 v Brně: 9,8/10

  • Datum konání: 17. října 2020
  • Nabídka sázek: Na MMA můžete sázet u všech českých sázkovek
📌Datum začátku: 17. října 2020
📌Místo konání: Brno, Česká republika

Oktagon 17 Brno informace a datum / Oktagon 17: Kozma vs. Kertesz

Oktagon 17 proběhne 17. října 2020. Turnaj se bude konat v brněnské hale Zoner BobyHall. Hlavním zápasem bude titulový souboj ve welterové váze mezi Davidem Kozmou a maďarským fighterem Mátém Kerteszem. Na galavečeru se ukáží i další známí bojovníci jako Karlos Vémola, nebo Vlasto Čepo. Klikněte zde a sledujte Oktagon 17 živě a získejte bonus 150 Kč zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Stejně jako minulý Oktagon 16 se i nadcházející Oktagon 17 koná v Pevnosti Brno. Organizátoři Oktagonu vyjednali pro nadcházející galavečer výjimku a celý turnaj tak proběhne i v aktuální koronavirové situaci. Diváci ovšem do brněnské haly přijít nemohou.

Původně měl být hlavním zápasem fight Karlos Vémola - Václav Mikulášek. Český Terminátor ovšem nezvládl kvůli zdravotním problémum shodit do domluvených 84 kilogramů a na Oktagonu 17 se tak utká s jiným soupeřem.

Oktagon 17: David Kozma vs. Máté Kertesz kurzy

Hlavním zápasem na Oktagonu 17 Brno bude bitva o titul mezi šampionem Davidem Kozmou a Mátém Kerteszem. Tito dva fighteři už se utkali v roce 2018 a po dominantním výkonu se radoval český zápasník. David Kozma svého soupeře celou dobu zasypával precizními údery a nakonec zvítězil na body.

TIP Vítěz David Kozma v kurzu 1,45 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

David Kozma zvítězí

Kozma má lepší pohyb a nebezpečnější je i na zemi. Kertesz může hrozit pouze náhodnými údery, které ovšem na vítězství stačit nebudou. Na tiket patří výhra šampiona Oktagonu Davida "Pink Panther" Kozmy.

Oktagon 17 fight card, program a výsledky / Oktagon 17 v Brně karta

Oktagon 17 v Brně má potvrzené následující zápasy. Zajímavým zápasem na kartě měla být bezesporu i premiéra vítěze Oktagonu Underground Tadeáše Růžičky. Ten se ovšem nakazil koronavirem a na turnaji se neukáže. Soupeř pro Karlose Vémolu už byl oznámen a jejím norský zápasník Thomas Robertsen.

OKTAGON 17 FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY (17.10.)
David Kozma (c) (body)
vs. Máté Kertesz
Karlos Vémola (sub)
vs. Thomas Robertsen
Vlasto Čepo vs. Mateusz Strzelczyk (sub)
Andrej Kalašník (TKO)
vs. Ole-Jørgen Mandt Johnsen
PRELIMINARY CARD
Matěj Kuzník (TKO)
vs. Štěpán Guba
Tomáš Linh Le Sy vs. Abdelmoumen Mssaate (sub)
Pavel Salčák (sub)
vs. Petr Bartoněk

Oktagon 17 Karlos Vémola / Oktagon 17 turnaj roku?

Na Oktagonu 17 v Brně bude bojovat i Karlos "Terminátor" Vémola. Ten měl původně zápasit s Václavem Mikuláškem, ale kvůli prodělanému koronaviru nedokázal shodit do váhy 84 kilogramů. Na bitvu ve vyšší váze Mikulášek nepřistoupil, takže se Vémolovi hledal jiný soupeř. Fight Vémola - Mikulášek by měl proběhnout pravděpodobně v prosinci letošního roku. Na Oktagonu 17 se Karlos Vémola střetne s Thomasem Robertsenem.

Oktagon 17 sledovat online živě livestream a zdarma bonus, přímý přenos v TV

Oktagon 17 bude možné sledovat prostřednictvím livestreamu na Tipsport TV, kde zdarma získáte i bonus 150 Kč. Sázková kancelář Tipsport s Oktagonem dlouhodobě spolupracuje a na jejich TV je možné sledovat každý turnaj organizace Oktagon. Podle aktuálních informací nejspíše nebude možné Oktagon 17 vidět v přímém přenosu v televizi O2 Sport TV. Alternativou je jako obvykle i placený přenos přes Oktagon PPV, který vyjde přibližně na 10 eur.

Oktagon 17 sledujte živě

Oktagon 17 vstupenky / Vrácení vstupenek Oktagon 17

Vstupenky na brněnský turnaj Oktagon 17 byly v předprodeji prostřednictvím měsíčního členství Oktagon Club. Neprodané lístky se následně distribuovaly přes Ticketportal. Nyní je už však jisté, že celý turnaj bude muset proběhnout bez diváků. Vstupenky bude možné vrátit u prodejce.

Oktagon 17 video a záznam

Zde se můžeme podívat na záznam zápasu mezi Davidem Kozmou a Pirátem Krištofičem. Podaří se "Růžovému Panterovi" zvítězit i v Brně?

🥇Kdy proběhne nadcházející Oktagon 17?

Oktagon 17 se koná 17. října 2020. Start turnaje je naplánován na 18:00. Turnaj podle organizátorů proběhne za všech podmínek.

🥈Kde bude Oktagon 17 a jsou dostupné vstupenky?

Oktagon 17 proběhne v Brně, konkrétně v Zoner BobyHall. Původně se měl sice Oktagon #17 uskutečnit v pražské hale Universum, ale kvůli situaci s koronavirem se všechny nadcházející galavečery přesunují do Brna. Kvůli aktuální situaci s koronavirem se turnaj pravděpodobně odehraje bez diváků.

🥉Jaké jsou kurzy na zápasy Oktagonu 17?

Kurzy na zápasy Oktagonu 17 už jsou vypsány. Hlavní zápas obstará dvojice David Kozma a Máté Kertesz. Favoritem duelu je český zápasník. Pro více informací se podívejte do tohoto článku.

🧡Bude možné sledovat Oktagon 17 v přímém přenosu?

K dispozici bude livestream z celého turnaje, který bude možné sledovat i zdarma. Pro možnosti sledování se podívejte do tohoto článku.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se u online sázkové kanceláři Tipsport

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ