Oktagon 21: Matěj Peňáz vs. Romain Debienne kurzy

Český bojovník Matěj Peňáz má před sebou další zápas. Na Oktagonu 21 se utká s francouzským Romainem Debiennem. Podívejte se na návod ke sledování a tip.

Matěj Peňáz bude bojovat na Oktagon 21 Foto: Instagram/teampenaz

Oktagon 21 Matěj Peňáz vs. Romain Debienne kurzy a livestream živě

Matěj Peňáz se po vynikajícím výkonu na Oktagonu 18, kde v prvním kole knockoutoval Patrika Jevického, ukáže i na lednovém Oktagonu 21. Soupeřem mu 30. ledna v Brně bude francouzský fighter Romain Debienne, který má na kontě tři výhry v řadě. Klikněte zde a sledujte živě livestream Oktagonu 21.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Živý přenos druhého souboje Matěje "Money" Peňáze bude možné vidět na stránkách sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV budou k dispozici všechny zápasy celého turnaje Oktagon 21. Samozřejmostí budou jako obvykle i live sázky, které můžete sázet přímo při sledování streamů.

TIP: Vítěz Matěj Peňáz v kurzu 1,28 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Peňáz zvítězí

Favoritem duelu je Matěj Peňáz, který před Oktagonem nastupoval v nejprestižnější kickboxerské organizaci Glory. V postoji patří český fighter mezi naprostou světovou špičku. Jedinou jeho slabinou jsou tak takedowny, které ovšem v bitvě s Jevickým dokázal bránit poměrně obstojně. Romain Debienne je navíc rovněž spíše postojářem, takže stylově bude Peňázovi vyhovovat. Na tiket patří výhra favorita.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ