Oktagon 23: Robert Bryczek - Kaik Brito kurzy a analýza

Očekávaný duel Bryczek vs. Brito proběhne na Oktagonu 23 už 1. května. Podívejte se na vypsané kurzy a návod ke sledování přímého přenosu.

Robert Bryczek bude bojovat na Oktagonu 23 Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia.cz

Oktagon 23: Robert Bryczek - Kaik Brito kurzy, analýza a livestream

Jedním z velmi očekávaných duelů na turnaji Oktagon 23 (1. května od 18:00) bude bitva dvou zahraničních velmi kvalitních fighterů Roberta Bryczeka a Kaika Brita. Zápas proběhne ve welterweight divizi, která je v Oktagonu opravdu skvěle obsazená. Klikněte zde a sledujte živě livestreamy z Oktagonu 23.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Polák Robert Bryczek má na kontě dvě výhry v řadě a aktuálně se tak pyšní bilancí 12 výher a pouze 3 porážek. V organizaci Oktagon si prozatím připsal vítězství nad Matém Kerteszem a prohru s Leandrem Silvou. Jeho květnový soupeř Kaik Brito (13-3) v posledním duelu prohrál s Pavlem Gordeevem v Ruské RCC.

V zápase na Oktagonu 23 je favoritem Robert Bryczek, který by měl těžit z váhové převahy. Brito totiž v únoru letošního roku nastoupil v lehké váze. Bryczek má zároveň i kvalitnější postoj a proti Kaiku Britovi by měl dominovat od první minuty. Na tiket patří výhra polského fightera, který by se následně rád utkal o titul.

TIP Vítěz Robert Briczek v kurzu 1,40 Vsadit a sledovat u Tipsportu

Bryczek zvítězí

Livestream zápasu Bryczek vs. Brito bude možné sledovat živě v livestreamu na Tipsport TV. K spuštění streamů si stačí vsadit tiket za 30 Kč a následně získáte přístup ke všem online streamů z turnaje Oktagon 23 a to i včetně předzápasů. Alternativou je pak i oficiální PPV stream, který v předprodeji vyjde na 9,90 eur.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ