Oktagon 26: Životní šance pro Piráta. Udolá polského Cyborga?

Zraněného Karlose Vémolu střídá v titulové bitvě střední váhy miláček davů Pirát Krištofič. Ve hře je prozatímní titul divize!

Piráta čeká životní zápas o titul Foto: Instagram/pirat_kristofic

Oktagon 26 Štvanice: Marcin Naruszczka vs. Samuel Pirát Krištofič o prozatímní titul střední váhy

35 dní. Tak krátká doba bude dělit oba ostré zápasy Piráta Krištofiče v kleci Oktagonu. Po návratu do střední váhy si v červnu poradil s nebezpečným Matavaem. Teď bude díky souhře okolností čelit své dosud největší výzvě kariéry. Na legendární pražské Štvanici se v hlavním zápase večera utká o prozatímní titul střední divize proti polskému Marcinu Naruszczkovi.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Vítěz se následně střetne s Karlosem Vémolou hned, jak Terminátor vyléčí zranění. Je tedy jasné, že tolik probíraný duel Vémola - Pirát je nyní daleko blíže. Jenže Piráta těžký velmi těžký úkol! Krátká příprava a hlavně kvalitní soupeř dělají z hlavního utkání turnaje Oktagon 26 zajímavou zápletku. Vidina titulového pásu je ale fantastická motivace pro oba aktéry.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ