Oktagon 27: Kertész vs. Pukač - livestream a sázkový tip

O hlavní předzápas turnaje Oktagon 27 se postarají dva stylově velmi podobní fighteři. Zkušený Slovák Robo Pukač bude čelit oblíbenému Máté Kertészovi.

Máté Kertész v posledním zápase porazil Bruno Carvalha Foto: OKTAGON MMA

Oktagon 27 Bratislava: Robo Pukač - Máté Kertész preview a tip

Diamantový čávo Robo Pukač, nebo chladnokrevný Máté Kertész? Tenhle duel slibuje na galavečeru Oktagon 27 už tuto sobotu 11. září okolo 22:00 pořádně vyrovnanou podívanou. Jak dopadne vzájemný souboj mimořádně všestranných zápasníků? Sleduj všechny zápasy turnaje Oktagon 27 živě ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Velmi očekávaný turnaj Oktagon 27 doslova klepe na dveře. Na zimním stadionu Ondřeje Nepely bude k vidění deset fantastických duelů, včetně hlavního předzápasu Kertész vs. Pukač.

#4 Máté Kertész (HUN) #9 Róbert Pukač (SVK)
10-3-1NC 15-7-1NC

Robo Pukač má za sebou šestiměsíční pauzu, kterou mimo jiné vyplnily rodičovské povinnosti. Naposledy si bratislavský rodák na konci března poradil s králem severu Janem Malachem, čímž ukončil sérii dvou porážek v řadě. Zástupce OFA je velmi komplexním typem bojovníka. Jeho nejsilnější zbraní je grappling a obecně kontrola soupeře na zemi, nebezpečný je ale také v postoji (low kicky) a především ve wrestlingu.

V 29 letech toho už má poměrně dost za sebou. V minulosti se utkal s takovými jmény, jako jsou Pirát Krištofič, nebo Patrik Kincl. Pro jeho kariéru bylo ovšem zásadní, že se dokázal vrátit zpět do klece po komplikovaném zranění a více než 3 leté odmlce.

Máté Kertész je v organizaci Oktagon dobře známý a fanoušky oblíbený fighter. Mohou za to především titulové zápasy s Davidem Kozmou, ve kterých vždy odešel po výborném výkonu jen těsně poražen. Mátého největší předností je neuvěřitelná odolnost a srdce válečníka. Není náhodou, že ho v profesionální kariéře nikdy nikdo nedokázal ukončit před časovým limitem.

Momentálně má za sebou dvě výhry na body (Carvalho, Jungwirth), díky kterým poskočil do TOP 5 velterové divize a znovu hledí směrem k titulovému zápasu. Také maďarský borec se v pauze stihl pověnovat rodinným „povinnostem“. Jen pár dnů před tímto zápasem dokonce vstoupil do svazku manželského.

V tomto souboji se favorit hledá jen velmi těžko. Duel dvou vyrovnaných borců bude hodně takticky svázaný, a rozhodovat budou ty nejmenší detaily. Z toho důvodu patří na tiket sázková příležitost, že utkání skončí na body.

TIP: Zápas skončí na body, v kurzu 1,60 sipka Vsadit u Tipsportu s bonusem za registraci

Zápas skončí na body

Jak a kde sledovat Kertész vs. Pukač živě? Online live stream, PPV stream

Pro sledování nejen tohoto zápasu turnaje Oktagon 27 se znovu nabízí několik variant. Pakliže nebudeš přímo na místě v Bratislavě, máš k dispozici placený PPV online livestream organizace Oktagon v té nejlepší možné kvalitě. Jeho zakoupením podpoříš nejen samotnou organizaci, ale také budeš mít možnost zpětného přehrání celého galavečera až 7 dní zpětně a další benefity.

Zápasy poběží také v livestreamu na Tipsportu. Zde je nutné mít kromě snadné a rychlé online registrace, také vsazený tiket alespoň za 30 Kč. Ostatní varianty sledování turnaje online rozhodně nedoporučujeme.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Fodor uspal Fialu. Teď bude bojovat s Kohoutem

Oktagon 27: Kohout vs. Fodor kurzy a analýza zápasu

Fero Fodor předvedl v minulém zápase vynikající výkon. Na Oktagonu 27 se střetne s Matoušem Kohoutem. Podívejte se na vypsané kurzy a návod...

Vlasto Čepo má před sebou další zápas v Oktagonu

OKTAGON 27: Vlastislav Čepo vs. Milos Kostic kurzy a livestream

Vlasto Čepo se pouze jednou v kariéře dostal do druhého kola. Ani jeho soupeř Milos Kostic nezažil rozhodnutí zápasu na body. Podívejte se...

Gábor Boráros vyhlíží další MMA zápas

Oktagon 27: Boráros vs. Lebout - analýza, tip a livestream

Gábor Boráros má před sebou obrovsky těžkou výzvu. Po změně soupeře ho přijede prověřit ostřílený veterán UFC Michael Lebout. Dokáže...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ