Oktagon 27: Kohout vs. Fodor kurzy a analýza zápasu

Fero Fodor předvedl v minulém zápase vynikající výkon. Na Oktagonu 27 se střetne s Matoušem Kohoutem. Podívejte se na vypsané kurzy a návod ke streamu.

Fodor uspal Fialu. Teď bude bojovat s Kohoutem Foto: OKTAGON MMA

Oktagon 27: Kohout vs. Fodor informace a kurzy

Velmi zajímavý československý souboj proběhne na galavečeru OKTAGON 27 v Bratislavě. V bitvě lehké váhy uvidíme 11. září Matouše Kohouta a Františka Fodora. Slovenský Fero Fodor má na kontě tři výhry v řadě a naposledy zcela zničil Tomáše Fialu. Matouš Kohout v posledním duelu na body porazil Jana Širokého. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon 27 v livestreamu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kurzovým favoritem duelu Kohout vs. Fodor na Oktagonu 27 je slovenský fighter František Fodor. Ten své poslední 3 výhry získal ukončením soupeře na TKO/KO. Obvzláště proti Tomáši Fialovi předvedl fantastický výkon, ta který si dokonce připsal bonus za výkon večera.

TIP Vítěz F. Fodor v kurzu 1,40 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Rozjetý Fero Fodor si s Matoušem Kohoutem poradí

Matouš Kohout v posledním zápase proti Janu Širokému nepředvedl příliš přesvědčivý výkon. Fero Fodor je zároveň výrazně pohyblivější než Široký. Ukončit Matouše Kohout v postoji je velice obtížné a nejspíše se bude rozhodovat na body. Na tiket ale stále patří vítězství Františka Fodora.

Oktagon 27: Matouš Kohout vs. František Fodor livestream

Kompletně celý turnaj Oktagon 27 s hlavním zápasem Buchinger vs. Barborík bude možné sledovat online prostřednictvím livestreamu na internetu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme všechny zápasy živě. K dispozici budou i live sázky.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.