Oktagon 27: Kohout vs. Fodor kurzy a analýza zápasu

Fero Fodor předvedl v minulém zápase vynikající výkon. Na Oktagonu 27 se střetne s Matoušem Kohoutem. Podívejte se na vypsané kurzy a návod ke streamu.

Fodor uspal Fialu. Teď bude bojovat s Kohoutem Foto: OKTAGON MMA

Oktagon 27: Kohout vs. Fodor informace a kurzy

Velmi zajímavý československý souboj proběhne na galavečeru OKTAGON 27 v Bratislavě. V bitvě lehké váhy uvidíme 11. září Matouše Kohouta a Františka Fodora. Slovenský Fero Fodor má na kontě tři výhry v řadě a naposledy zcela zničil Tomáše Fialu. Matouš Kohout v posledním duelu na body porazil Jana Širokého. Klikněte zde a sledujte živě Oktagon 27 v livestreamu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kurzovým favoritem duelu Kohout vs. Fodor na Oktagonu 27 je slovenský fighter František Fodor. Ten své poslední 3 výhry získal ukončením soupeře na TKO/KO. Obvzláště proti Tomáši Fialovi předvedl fantastický výkon, ta který si dokonce připsal bonus za výkon večera.

TIP Vítěz F. Fodor v kurzu 1,40 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Rozjetý Fero Fodor si s Matoušem Kohoutem poradí

Matouš Kohout v posledním zápase proti Janu Širokému nepředvedl příliš přesvědčivý výkon. Fero Fodor je zároveň výrazně pohyblivější než Široký. Ukončit Matouše Kohout v postoji je velice obtížné a nejspíše se bude rozhodovat na body. Na tiket ale stále patří vítězství Františka Fodora.

Oktagon 27: Matouš Kohout vs. František Fodor livestream

Kompletně celý turnaj Oktagon 27 s hlavním zápasem Buchinger vs. Barborík bude možné sledovat online prostřednictvím livestreamu na internetu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV uvidíme všechny zápasy živě. K dispozici budou i live sázky.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ