OKTAGON 30: Daniel Škvor vs. Jhonathan Azevedo kurzy a stream

Daniel Škvor má před sebou další zápas. Tentokrát se utká s brazilským bojovníkem Jhonathanem Azevedem. Podívejte se na vypsané kurzy a analýzu duelu.

Daniel Škvor bude bojovat na Oktagonu 30 Foto: OKTAGON MMA

OKTAGON 30: Daniel Škvor vs. Jhonathan Azevedo kurzy a stream

Daniel Škvor se v záverečném turnaji roku 2021 utká s neporaženým Brazilcem Jhonathanem Azevedem. Oktagon 30 proběhne 30. prosince v brněnské Zoner Boby Hall. Start turnaje je naplánován na obvyklých 18:00. Podaří se králi Undergroundu porazit nebezpečného brazilského soupeře? Klikněte zde a sledujte živě Oktagon 30.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Daniel Škvor je vynikajícím českým postojářem, který nastupoval i v nejlepší kickboxerské organizaci světa Glory. Ve svém prvním profesionálním zápase v MMA ovšem doplatil na svou slabinu, kterou je boj na zemi.

Fighter s přezdívkou DeeDee se ovšem výrazně zlepšil v obraně proti takedownům, takže dostat ho nyní na zem, nebude vůbec jednoduché. Na Štvanici navíc Škvor zcela zdemoloval Lupinova.

TIP Vítěz Daniel Škvor v kurzu 1,20 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Škvor zvítězí

Jhonathan Azevedo má na kontě 4 výhry, ale v postoji bude za Škvorem výrazně zaostávat. Český fighter je zkrátka v tomto odvětví boje naprostá extratřída. Brazilec se navíc dva roky neukázal v zápase. Daniel Škvor bude od začátku zápasu dominovat a zvítězí. S největší pravděpodobností na KO/TKO před limitem.

OKTAGON 30 Škvor vs. Azevedo livestream online na Tipsport TV

Bitvu Daniela Škvorda s Jhonathanem Azevedem bude samozřejmě možné sledovat v livestreamu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsportu bude doustupné streamy ze všech zápasů turnaje Oktagon 30. Pro nově zaregistrované sázkaře je navíc připraven i bonus zdarma.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tereza Bledá má před sebou největší bitvu kariéry

Oktagon 30: Bledá vs. Lima - informace, fight card, kurzy a tip

Tereza Bledá❤️, Matěj Peňáz, Matúš Juráček a další velká jména na turnaji Oktagon 30!✔️ Vše, co potřebuješ k jubilejnímu galavečeru, si...

Hlavní tváří Oktagon Underground je Gábor Boráros

Oktagon Underground: kalendář, bojovníci a eventy

Oktagon Underground ❤️ je nová série turnajů organizace Oktagon. ⭐ Bojovníci se v pěti pyramidách utkají o finanční prémie v celkové výši...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ