OKTAGON 30: Matěj Peňáz vs. Cheick Kone kurzy a informace

Matěj Peňáz má před sebou pátý zápas v profesionálním MMA. Na Oktagonu 30 se utká s Cheickem Konem. Podaří se českému fighterovi opět zvítězit už v prvním kole?

Matěj Peňáz bude útočit na svou pátou výhru Foto: OKTAGON MMA

Peňáz opět v roli favorita: Ukončí Koneho na Oktagonu 30 už v 1. kole?

Matěj Peňáz se měl původně na Oktagonu 30, který se koná už 30. prosince, utkat s Vlastem Čepem. Čepo se ale na tréninku nepříjemně zranil a ten zápas tak musel být odložen. Peňáz se ovšem na záverečném turnaji roku 2021 přece jen ukáže. Utká se totiž se zkušeným Cheickem Konem. Klikněte zde a sledujte živě livestream zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Matěj Peňáz má na kontě už čtyři výhry v řadě. Všechny soupeře vždy ukončil už v prvním kole a v profesionálním MMA je stále bez porážky. Ve všech fightech vždy předvedl naprostou dominanci a vše nasvědčuje tomu, že podobný průběh uvidíme i na Oktagonu 30.

Cheick Kone je totiž sice zkušeným fighterem, ale nejlepší část kariéry už má za sebou. Osmatřicetiletý bojovník totiž z posledních sedmi duelů hned šetkrát prohrál. Kone nemá nijak silná první kola a než se stihne v zápase zahřát na provozní teplotu, tak bude konec. Na tiket patří další výhra Matěje "Money" Peňáze, který opět zvítězí v prvním kole.

TIP Vítěz Matěj Peňáz v 1. kole na KO/TKO v kurzu 1,55 sipka Vsadit u Tipsportu

Peňáz zvítězí

Oktagon 30: Peňáz vs. Kone video živě a zdarma

Zápas Matěje Peňáze s Cheickem Konem bude opět možné sledovat živě v livestreamu. Stream totiž bude vysílat Tipsport TV. Sledovat na webu sázkové kanceláře Tipsport můžete samozřejmě celý turnaj Oktagon 30. K dispozici jsou rovněž i zajímavá videa na Youtube, kde se dozvíte kompletní info o přípravě bojovníků. Na Youtube jsou pak dostupné i záznamy fightů.

Sledujte živě Oktagon 30

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Matěj Peňáz je jedním z největších českých MMA talentů

Matěj Peňáz - životopis a zápasy bojovníka MMA, statistiky

Matěj "MONEY" Peňáz🤑 je český zápasník, který se postupně z postojových disciplín natrvalo usadil v MMA. 🧨 V 25 letech má to nejlepší...

Tereza Bledá má před sebou největší bitvu kariéry

Oktagon 30: Bledá vs. Lima - informace, fight card, kurzy a tip

Tereza Bledá❤️, Matěj Peňáz, Matúš Juráček a další velká jména na turnaji Oktagon 30!✔️ Vše, co potřebuješ k jubilejnímu galavečeru, si...

Daniel Škvor bude bojovat na Oktagonu 30

OKTAGON 30: Daniel Škvor vs. Jhonathan Azevedo kurzy a stream

Daniel Škvor má před sebou další zápas. Tentokrát se utká s brazilským bojovníkem Jhonathanem Azevedem. Podívejte se na vypsané kurzy a...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ