Oktagon 35: Kalašnik vs. dos Santos sázkový tip, analýza a stream

Brněnský Andrej Kalašnik je jedním z největších taháků turnaje Oktagon 35. Do cesty se mu postaví nepříjemný Brazilec Joel Dos Santos. Na co si vsadit?

Andrej Kalašnik Foto: OKTAGON MMA

Brno Oktagon 35 online: Andrej Kalašnik vs. Joel Dos Santos informace a sázení

Skvělou pozvánkou na sobotní turnaj Oktagon 35 je česko-brazilská bitva Kalašnik vs. Dos Santos. Domácí bijec s přezdívkou AK-47 bude okolo 21:45 čelit podceňovanému, avšak velmi kvalitnímu soupeři. Připíše si Kalašnik jubilejní desátou výhru kariéry? Sledujte všechny zápasy na Tipsport TV ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Andrej Kalašnik se bude na turnaji Oktagon 35 moci spolehnout na masivní diváckou podporu i bezproblémově odjetou přípravu pod vedením Martina Karaivanova. Na domácí půdě se chce ukázat a zároveň odčinit poslední, velmi tvrdou porážku od Kaika Brita. Právě na postoj se aktuální šestka velterové divize hodně zaměřila, naopak wrestling a kontrola soupeře na zemi bude díky mnoha úspěchů v řecko-římském zápase znovu hlavní zbraní domácího borce.

Joel Dos Santos si v posledním zápase pod organizací DFN vyšlápl na tvrďáka Vlasta Čepa a správně zvolenou taktikou založenou na takedownech si došel pro vítězství na body. Brazilec je v posledním období poměrně aktivní a momentálně má v zádech sérii dvou vítězných zápasů.

Kalašnik jde díky domácímu prostředí a výškové převaze do zápasu jako velký kurzový favorit. Sázkaři už na jeho vítězství poslali téměř půl milionů korun. Dos Santos měl navíc v pátek problémy na váze, což se na jeho zápasovém rozpoložení může podepsat. Brazilský tygr v poslední době střídá velter se střední váhou a hubnutí mu evidentně vůbec nechutná. Fyzicky nadupaný Andrej Kalašnik by právě tohoto mohl využít a ve velmi vyrovnaném zápase si dojít pro vítězství na body.

TIP: Kalašnik vyhraje na body, v kurzu 2,20 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Sázky na přesné ukončení

Jak zápas Kalašnik vs. Dos Santos Oktagon 35 sledovat živě zdarma? Livestream

Na celý turnaj Oktagon 35 se můžete podívat živě na Tipsport TV. K dispozici je také placený PPV stream. Na předzápasovou video upoutávku se podívejte zde.

Sledujte Oktagon 35 živě na Tipsport TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

Radek Roušal se na turnaji Oktagon 35 poměří s Markem Bartlem

Oktagon 35: Roušal vs. Bartl analýza, kurzy a livestream

Jedním z divácky nejatraktivnějších zápasů turnaje Oktagon 35 v Brně bude nepochybně souboj Roušal vs. Bartl. Na rozbor utkání se podívejte...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ