Oktagon Prime 5: Tichota vs. Kulmala kurzy, tip a stream

Jeden z největších talentů českého MMA, Jakub Tichota, má na turnaji Oktagon Prime 5 další šanci ukázat své dovednosti. Zkušený „Jamba“ mu ale rozhodně nepřijel dát nic zadarmo.

Jakub Tichota rozjel svou profesionální MMA kariéru výborně Foto: OKTAGON MMA

Oktagon Prime 5: Jakub Tichota vs. Janne Elonen Kulmala - preview

Jakub Tichota má podle mnohých odborníků i tréninkových parťáků nejlepší předpoklady namířit si to do slavné UFC. Ještě předtím ho ale na domácí scéně čeká pořádná porce práce. V sobotu 26. března ho zhruba v 19:30 čeká houževnatý finský bojovník Janne Elonen Kulmala. Potvrdí Tichota roli největšího favorita celé karty? Sledujte zápasy turnaje Oktagon Prime 5 živě ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Jakub Tichota se na turnaji Oktagon Prime 5 v Šamoríně střetne s dosud nejzkušenějším protivníkem. Svěřenec trenéra Reinderse vlétl na profesionální scénu v únoru 2020 a během čtyř zápasů nepoznal přemožitele. V posledním zápase potvrdil obrovské kvality v duelu s nebezpečným Polákem Dawidem Karetou, kterého prakticky k ničemu nepustil v postoji ani na zemi a došel si pro výhru na body. Tichota dosud zvítězil 2x na TKO, 1x na body a hned při premiéře v Oktagonu nasadil vítězné škrcení Michalu Konrádovi.

Janne Elonen Kulmala se v jediném utkání pod organizací Oktagon postavil na pražské Štvanici Faridu Basharatovi, kterému po velmi dobrém výkonu podlehl ve třetím kole na škrcení. Svérázný Fin s přezdívkou „Jamba“ si získal fanoušky i díky legendárním kapřím pantoflím. Co nabídnout má ale rozhodně i v kleci, kde se rve doslova do posledního dechu. Zároveň však z posledních 8 duelů vyhrál jediný a do nadcházejícího fightu jde v pozici obrovského kurzového outsidera.

Jakub Tichota je komplexní zápasník s ostrým postojem a obrovsky kvalitním grapplingem, ve kterém patří mezi absolutní domácí špičku napříč vahami. Slabinu byste v jeho repertoáru hledali marně. Problémy neměl před tímto zápasem ani na váze a v poslední době z něj navíc čiší zdravé sebevědomí. Tohle bude zápas „na jednu branku“ a Tichota Kulmalu ukončí už během prvních dvou kol a potvrdí naprosto jinou výkonnostní úroveň.

TIP: Tichota vyhraje v 1. nebo 2. kole, v kurzu 1,55 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Tichota si dojde pro vítězství v prvním nebo druhém kole

Kdy, kde a jak sledovat Kulmala vs. Tichota zápas živě online?

Zápas Jakuba Tichoty na turnaji Oktagon Prime 5 můžete sledovat na Tipsport TV. Po jednoduché registraci dostanete i sázkový bonus na první sázky a přístup ke sledování všech zápasu tohoto i nadcházejících turnajů. Placený PPV stream organizace Oktagon vyjde v den konání turnaje na 13,99 EUR.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Front kick Michaela Chandlera

Sázení na MMA - strategie, druhy sázek a nejlepší tikety

Smíšené bojové umění je velkým lákadlem také pro sázkaře ✏️. V tomto sportu existuje celá řada důležitých indicií☝. Čemu tedy věnovat...

Podívali jsme se, kolik berou zápasníci v různých MMA organizacích

Kolik vydělávají nejlépe placení MMA bojovníci? Známe odpověď

Peníze hýbou světem☝. Smíšené bojové umění není v tomto směru žádnou výjimkou. Jak štědrý je ve skutečnosti Oktagon💸, nebo šéf UFC Dana...

Turnaje Oktagon MMA představují nezapomenutelný zážitek

Sledujte MMA online živě - live streamy zápasů zdarma

Smíšená bojová umění MMA 🥊 jsou v České republice aktuálně velmi populární, obzvlášť pak Oktagon. ▶️ Podívejte se, kde a jak sledovat...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ