Oktagon Underground 1: Tomáš Linh Le Sy - Tadeáš Růžička

Turnaj Oktagon Undeground 1 s hlavním zápasem Le Sy - Růžička proběhne už tuto sobotu 16.5. Podívejte se na informace a návod na livestream.

Le Sy se utká s Růžičkou Foto: Instagram

Oktagon Undeground: Tomáš Le Sy vs. Tadeáš Růžička kurzy a livestream

Hlavním zápasem prvního turnaje Oktagon Underground bude velice očekávaný souboj Tomáš Le Sy - Tadeáš Růžička. Tomáš Linh Le Sy je známým MMA bojovníkem organizace Oktagon. Tadeáš Růžička je vynikajícím thaiboxerem, což bude kvůli upraveným pravidlům velká výhoda. Klikněte zde a sledujte zdarma zápas Le Sy vs. Růžička živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj bude možné sledovat v přímém přenosu, který bude zcela zdarma. Livestream naladíte na webu sázkové kanceláře Tipsport. V televizi přímý přenos k dispozici nebude. V průběhu turnaje Oktagon Underground bude navíc na všechy fighty možné sázet i prostřednictvím live sázek, což vám v kombinaci s online streamem na Tipsport TV pomůže skvěle reagovat na vývoj v zápase.

TIP Vítěz Tadeáš Růžička v kurzu 1,55 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Tadeáš Růžička zvítězí

Předzápasovým favoritem hlavního duelu Oktagonu Undeground 1 je podle bookmakerů postojář Tadeáš Růžička, který patří k  nejlepším thaiboxerům ve váze do 70 kilogramů v celém Česku i Slovensku. Tomáš Le Sy je ovšem velice komplexním zápasníkem, který si velice dobře vede i v postoji. V sobotu uvidíme velice zajímavý zápas, který si pro sebe díky lepší specializaci zvládne urvat Tadeáš Růžička.

sledujte živě oktagon undeground zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ