Oktagon Underground 1: Tomáš Linh Le Sy - Tadeáš Růžička

Turnaj Oktagon Undeground 1 s hlavním zápasem Le Sy - Růžička proběhne už tuto sobotu 16.5. Podívejte se na informace a návod na livestream.

Le Sy se utká s Růžičkou Foto: Instagram

Oktagon Undeground: Tomáš Le Sy vs. Tadeáš Růžička kurzy a livestream

Hlavním zápasem prvního turnaje Oktagon Underground bude velice očekávaný souboj Tomáš Le Sy - Tadeáš Růžička. Tomáš Linh Le Sy je známým MMA bojovníkem organizace Oktagon. Tadeáš Růžička je vynikajícím thaiboxerem, což bude kvůli upraveným pravidlům velká výhoda. Klikněte zde a sledujte zdarma zápas Le Sy vs. Růžička živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj bude možné sledovat v přímém přenosu, který bude zcela zdarma. Livestream naladíte na webu sázkové kanceláře Tipsport. V televizi přímý přenos k dispozici nebude. V průběhu turnaje Oktagon Underground bude navíc na všechy fighty možné sázet i prostřednictvím live sázek, což vám v kombinaci s online streamem na Tipsport TV pomůže skvěle reagovat na vývoj v zápase.

TIP Vítěz Tadeáš Růžička v kurzu 1,55 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Tadeáš Růžička zvítězí

Předzápasovým favoritem hlavního duelu Oktagonu Undeground 1 je podle bookmakerů postojář Tadeáš Růžička, který patří k  nejlepším thaiboxerům ve váze do 70 kilogramů v celém Česku i Slovensku. Tomáš Le Sy je ovšem velice komplexním zápasníkem, který si velice dobře vede i v postoji. V sobotu uvidíme velice zajímavý zápas, který si pro sebe díky lepší specializaci zvládne urvat Tadeáš Růžička.

sledujte živě oktagon undeground zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.