Oktagon Underground 3: Lucie Pudilová - Tereza Bledá

Lucie Pudilová se už dnes 30. května utká s Terezou Bledou. Podívejte se na informace a návod ke sledování celého Oktagonu Underground 3.

Pudilová vs. Bledá je hlavní souboj na Oktagonu 3 v Praze Foto: Instagram

Oktagon Undeground 3: Lucie Pudilová vs. Tereza Bledá kurzy a livestream

Oktagon Underground 3 s hlavním zápasem Lucie Pudilová - Tereza Bledá proběhne už tuto sobotu 30. května od 19:00. Očekávaný souboj mezi první Češkou v UFC Lucií "Příbramskou střelou" Pudilovou a neporaženou amatérkou Terezou "Rondou" Bledou slibuje nesmírně zajímavou podívanou. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma celý Oktagon Underground 3 živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground 3 bude možné sledovat zcela zdarma prostřednictvím livestreamu, který bude dostupný na Tipsport TV. V televizi přímý přenos dostupný nebude. Záznam bude v neděli na O2 Sport. Na všechny zápasy budou na Tipsportu navíc dostupné i live sázky, což vám v kombinaci s online streamem bez zpoždění poskytně skvělou možnost na reagování na vývoje jednotlivých duelů.

TIP: Fight Pudilová - Bledá skončí KO/TKO v kurzu 1,35 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Zápas Pudilová vs. Bledá skončí KO/TKO

Tereza Bledá vs. Lucie Pudilová bude bitva, na kterou se těší snad každý fanoušek bojových sportů. Česká Ronda v amatérech zničila všechny soupeřky a nyní si brousí zuby na Lucie Pudilovou, která má zkušenosti z nejlepší MMA organizace světa UFC. Velkou favoritkou je samozřejmě Pudilová, nicméně Bledá může překvapit. Obě bojovnice vyznávají tvrdé přestřelky v postoji, takže se s největší pravděpodobností dočkáme KO.

Sledujte Oktagon Underground živě na Tipsport TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ