Oktagon Underground 4: Vlastislav Čepo - Erik Tlkanec

Hlavní předzápas Oktagonu Underground 4 Čepo - Tlkanec by si neměl nechat ujít žádný fanoušek bojových sportů. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Čepo si poradil v úvodním duelu na Undergroundu 2 Foto: Instagram

Oktagon Underground 4: Vlasto Čepo - Erik Tlkanec kurzy a livestream

Na Oktagonu Underground 4, který proběhne 6. června 2020 uvidíme i semifinálový souboj ve slovenské pyramidě do 90 kilogramů Vlasto "El Chapo" Čepo vs. Erik Tlkanec. Oba bojovníci jsou vyhlášenými postojáři a očekávat tak můžeme velice atraktivní zápas. Klikněte zde a sledujte živě zdarma celý turnaj Oktagon Underground IV.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas Vlasto Čepo - Erik Tlkanec bude hlavním předzápasem na nabité fight card slovenského Oktagonu Underground 4. Celý turnaj Underground #4 bude možné sledovat zcela zdarma a v přímém přenosu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV budou ke každému souboji vypsány i live sázky, které je možné sázet v průběhu jednotlivých fightů.

TIP Vítěz: Vlasto Čepo v kurzu1,60 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Čepo potvrdí roli favorita

Vlastislav (Vlasto) Čepo se pyšní profesionální bilanci 4 výher a 0 porážek v MMA. V Undergroundu si poradil s Patrikem Jevickým, kterého poslal během prvního kola hned třikrát do počítání a zvítězil tak na TKO. Proti Eriku Tlkancovi bude mít Čepo výhodu i v možnosti bodovat díky takedownům, které Tlkanec nezvládne bránit. Na tiket proto patří vítězství favorita Vlasty Čepa ve velice pěkném kurzu.

Oktagon Underground 4 bude možné sledovat živě a zdarma

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.