Oktagon Underground 4: Vlastislav Čepo - Erik Tlkanec

Hlavní předzápas Oktagonu Underground 4 Čepo - Tlkanec by si neměl nechat ujít žádný fanoušek bojových sportů. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Čepo si poradil v úvodním duelu na Undergroundu 2 Foto: Instagram

Oktagon Underground 4: Vlasto Čepo - Erik Tlkanec kurzy a livestream

Na Oktagonu Underground 4, který proběhne 6. června 2020 uvidíme i semifinálový souboj ve slovenské pyramidě do 90 kilogramů Vlasto "El Chapo" Čepo vs. Erik Tlkanec. Oba bojovníci jsou vyhlášenými postojáři a očekávat tak můžeme velice atraktivní zápas. Klikněte zde a sledujte živě zdarma celý turnaj Oktagon Underground IV.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas Vlasto Čepo - Erik Tlkanec bude hlavním předzápasem na nabité fight card slovenského Oktagonu Underground 4. Celý turnaj Underground #4 bude možné sledovat zcela zdarma a v přímém přenosu na webu sázkové kanceláře Tipsport. Na Tipsport TV budou ke každému souboji vypsány i live sázky, které je možné sázet v průběhu jednotlivých fightů.

TIP Vítěz: Vlasto Čepo v kurzu1,60 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Čepo potvrdí roli favorita

Vlastislav (Vlasto) Čepo se pyšní profesionální bilanci 4 výher a 0 porážek v MMA. V Undergroundu si poradil s Patrikem Jevickým, kterého poslal během prvního kola hned třikrát do počítání a zvítězil tak na TKO. Proti Eriku Tlkancovi bude mít Čepo výhodu i v možnosti bodovat díky takedownům, které Tlkanec nezvládne bránit. Na tiket proto patří vítězství favorita Vlasty Čepa ve velice pěkném kurzu.

Oktagon Underground 4 bude možné sledovat živě a zdarma

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ