Oktagon Underground Finále: Matouš Kohout - Ronald Paradeiser

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ronald Paradeiser se ve finále Undergroundu (4.7.) střetne s Matoušem Kohoutem. Podívejte se na informace a návod na livestream.

Paradeiser se utká s Kohoutem ve finále Undergroundu Foto: Instagram

Oktagon Underground Finále: Matouš Kohout - Ronald Paradeiser kurzy a livestream

Souboj Ronalda Paradeisera s Matoušem Kohoutem rozhodne o vítězi česko-slovenské pyramidy do 80 kilogramů. Ve finále měl původně za Česko nastoupit Leo Brichta, který Matouše Kohouta porazil na body, ale nakonec ho do finále nepustilo zranění ramene. Česko-slovenské superfinále proběhne 4. července 2020. Klikněte zde a sledujte finále Oktagonu Underground živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground Superfinále, který se koná v Brně, bude možné sledovat v livestreamu na Tipsport TV. Přímý přenos v televizi dostupný nebude. Díky spolupráci Oktagonu a Tipsportu ovšem uvidíme všechny duely živě a bez zpoždění. Na každý zápas budou rovněž připraveny live sázky.

TIP Vítěz: Ronald Paradeiser v kurzu 1,25 Vsadit a sledovat u Tipsportu

Paradeiser zvítězí

Ronald Paradeiser v posledním zápase notně přitvrdil a svého soupeře Michala Petriše knockoutoval po minutě a pár vteřinách. Předtím předváděl Paradeiser vždy velice jisté výkony a se svými protivníky si vždy poradil jednoznačným způsobem. Slovenský bojovník patří k největším talentům československého MMA a v Brně se bude radovat z vítězství.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ