Oktagon Underground Finále: Matouš Kohout - Ronald Paradeiser

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ronald Paradeiser se ve finále Undergroundu (4.7.) střetne s Matoušem Kohoutem. Podívejte se na informace a návod na livestream.

Paradeiser se utká s Kohoutem ve finále Undergroundu Foto: Instagram

Oktagon Underground Finále: Matouš Kohout - Ronald Paradeiser kurzy a livestream

Souboj Ronalda Paradeisera s Matoušem Kohoutem rozhodne o vítězi česko-slovenské pyramidy do 80 kilogramů. Ve finále měl původně za Česko nastoupit Leo Brichta, který Matouše Kohouta porazil na body, ale nakonec ho do finále nepustilo zranění ramene. Česko-slovenské superfinále proběhne 4. července 2020. Klikněte zde a sledujte finále Oktagonu Underground živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground Superfinále, který se koná v Brně, bude možné sledovat v livestreamu na Tipsport TV. Přímý přenos v televizi dostupný nebude. Díky spolupráci Oktagonu a Tipsportu ovšem uvidíme všechny duely živě a bez zpoždění. Na každý zápas budou rovněž připraveny live sázky.

TIP Vítěz: Ronald Paradeiser v kurzu 1,25 Vsadit a sledovat u Tipsportu

Paradeiser zvítězí

Ronald Paradeiser v posledním zápase notně přitvrdil a svého soupeře Michala Petriše knockoutoval po minutě a pár vteřinách. Předtím předváděl Paradeiser vždy velice jisté výkony a se svými protivníky si vždy poradil jednoznačným způsobem. Slovenský bojovník patří k největším talentům československého MMA a v Brně se bude radovat z vítězství.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.