Oktagon Underground Finále: Tereza Bledá - Lucia Szabová

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Chance

Bonus 200 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tereza Bledá se v superfinále Undergroundu (4.7.) utká s Lucií Szabovou. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Tereza Bledá se utká s Lucií Szabovou ve finále Oktagonu Underground Foto: Instagram

Oktagon Underground Finále: Tereza "Ronda" Bledá - Lucia "Silent Killer" Szabová kurzy a livestream

Tereza "Ronda" Bledá si proti všem úvodním předpokladům dokázala poradit s Lucií Pudilovou a nakonec i s Magdalenou Šormovou. Ve finále bude nastupovat jako outsider proti Lucii "Silent Killer" Szabová, která si suverénně poradila s Marčišovou a nakonec i s Krajčovič. Klikněte zde a sledujte zcela zdarma celý turnaj Oktagon Underground Super-Finále.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý turnaj Oktagon Underground Super-Finále, který se koná 4. července v Brně, bude možné sledovat v přímém přenosu na internetu zdarma. Livestream totiž vysílá Tipsport TV a v průběhu celého večera bude možné na všechny zápasy i sázet live sázky, která vám v kombinaci s online streamem skvěle umožní reagovat na průběhy jednotlivých fightů.

TIP: Vítěz: Szabová v kurzu 1,25 sipka Vsadit u Tipsportu a sledovat zdarma

Lucia Szabová zvítězí ve finále

Terezu Bledou čeká po dvou výhrách doposud nejtěžší zkouška. Lucia Szabová je velmi zkušená zápasnice, která dokáže trestat i sebemenší chybu. Silent Killer je rovněž nesmírně tvrdou bojovnicí, která bude silnější zejména v klinčích. Rovněž se dá očekávat, že se pokusí o submisi, proti kterým Bledá nemá takřka žádnou obranu. Na tiket patří výhra reprezentantky Slovenska.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ