Oktagon Underground: Muži pyramida 90 kg: program a kurzy

Oktagon Underground oznámil složení pyramidy do 90 kilogramů. Podívejte se na největší favority a složení bojpvníků na české i slovenské straně.

Vasil Ducár bude bojovat v pyramidě do 90 kilogramů Foto: Instagram

Oktagon Underground: Muži pyramida 90 kg: program a kurzy

Nový projekt organizace Oktagon s názvem Oktagon Underground má kompletní pyramidu do 90 kilogramů. Celkem se spolu utká 8 českých a 8 slovenských zápasníků. Ve finále se střetne jeden zástupce z každé strany pavouka, takže československý souboj uvidíme až a závěr. Klikněte zde a sledujte zdarma a živě zápasy Oktagon Underground.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Pyramida Oktagon Underground do 90 kg je nesmírně nabitá. Na české straně najdeme hned několik hvězd. Největším favoritem je podle bookmakerů Matěj Peňáz, který aktuálně působí v kickboxerské organizaci Glory. Velkou šanci na výhru má ovšem i Vasil Ducár. Ducár je totiž vynikajícím postojářem, který se věnuje hned několika disciplínám na vysoké úrovni.

TIP Vítěz Vasil Ducár v kurzu 6,00 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Vasil Ducár zvítězí v pyramidě

Z Čechů se vyplatí vsadit právě na Ducára. Ten v posledních zápasech předváděl vynikající výkony. Na Slovensku bude bezesporu největší hvězdou Samuel "Pirát" Krištofič. Krištofič se po zápase s Petrem Karešem vrací do organizace Oktagon. Zajímavé bude rovněž sledovat i Jozefa Wittnera a Michal Baláž.

Oktagon Underground: Muži pyramida 90 kg bojovníci, fight card a pavouk

Složení pyramidy do 90 kilogramů v Oktagonu Underground. Aktuálně ještě není známé složení dvojic. Po vypsání zápasu zde nalezenete i kommpletního pavouka a jednotlivé fight card.

Česká strana Slovenská strana
Vasil Ducár Pirát Krištofič
Ondřej Raška Jozef Wittner
Jakub Klauda Jakub Benko
Daniel Vítovec Vlasta Cepo
Matěj Peňáz Matyas Viszlay
Pavel Salčák Erik Tlkanec
Matěj Hrkal Lukáš Eliáš
Zdeněk Polívka Michal Baláž

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.