Oktagon Underground: Ženská pyramida: program a kurzy

Ženská pyramida Oktagon Underground nabídne skvělé zápasy. Podívejte se na potvrzené bojovnice a kurzy na vítěze.

Lucie Pudilová bude největší favoritkou Foto: Instagram

Oktagon Underground složení ženské pyramidy a pavouk

Oktagon Underground už zná složení ženské pyramidy ve váze do 61kg. Osmička vybraných žen slibuje parádní podívanou. Na české straně totiž bude bojovat například bývalá UFC zápasnice Lucie Pudilová, která je největší favoritkou na výhru. Klikněte zde a sledujte zdarma zápasy Oktagonu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Česká polovina Oktagonu se skládá Magdaleny Šormové, která trénuje pod známým Danielem Bartákem v Penta Gymu. Pozvánku do Oktagon Underground obdržela i Tereza Bledá, která okamžitě vyzvala první Češku v UFC Lucii Pudilovou. Kvarteto českých bojovnic doplňuje Tereza Dvořáková, která patří mezi naprostou špičku domácích postojářek.

Česko Slovensko
Lucie Pudilová Lucia Krajčovič
Tereza Bledá Lucia Szabová
Magdalena Šormová Alena Gondášová
Tereza Dvořáková Paula Marčišová

Slovenská strana nabídne rovněž zajímavé zápasy. V pavouku se totiž představí hned dvě účastnice Oktagon Výzvy Lucia Krajčovič a Lucia Szabova. Právě Lucia "Silent Killer" je největší favoritkou na fináĺe. Na Slovensku se rovněž představi Alena Gondášová a Paula Marčišová. Tyto dvě bojovice nejsou pro česká fanoušky příliš známé, nicméně svou kvalitu bezesporu mají.

Vsaďte si na ženskou pyramidu Oktagon Underground kurzy

Největší favoritkou na vítězství v ženském turnaji Oktagon Underground, který je v kalendáři bojových sportů naplánován už na květen, je samozřejmě česká bojovnice Lucie Pudilová. Příbramská střela je známá pro svoji tvrdost a skvělý boj v postoji, kde se nebojí pouštět do přestřelek, které často končí v její prospěch. V UFC měla většinou problémy spíše na zemi, což díky upraveným pravidlům Oktagon Underground odpadá.

TIP: Vítězství Lucie Pudilová v kurzu 2,00 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Lucie Pudilová zvítězí v Oktagonu Underground

Kurz 2,00 na vítězství Lucie Pudilové se rozhodně vyplatí vsadit. Česká bojovnice má největší zkušenosti a americká UFC se zkrátka nedá srovnávat s ničím, co si doposud vyzkoušely ostatní zápasnice. Na tiket patří výhra české favoritky.

Oktagon Underground ženská pyramida sledovat živě online přimý přenos

Zápasy Oktagon Underground se kvůli pandemii koronaviru odehrají zcela bez diváků. Jedinou možností tak bude sledování přímých přenosů. K dispozici bude oficiální livestream přes Oktagon PPV. Tento online stream bude ovšem zpoplatněn. Zatím nebylo potvrzeno, jestli bude možné sledovat živý přenos na Tipsport TV, kde byl dostupný přenos zápasů Oktagonu zcela zdarma.

Oktagon Underground ženy program

Aktuálně ještě nebyl oznámen program zápasů ani složení pavouka. Po zveřejnění termínů zde naleznete přehledný kalendář.

Sleduj video zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.