Oktagon Výzva Německo: informace, týmy, bojovníci

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Největší česko-slovenská MMA organizace Oktagon se odhodlala k zásadnímu kroku. Nově se pokusí fanoušky oslovit v zahraničí, konkrétně v Německu. Na tamější trh vstupuje prostřednictvím odzkoušené reality show Oktagon Výzva. Podrobnosti k německému vydání tohoto projektu se dozvíte v článku.

Oktagon Challenge Germany Foto: OKTAGON MMA

Oktagon Challenge Německo - datum a informace

Před organizací Oktagon MMA stojí další obrovská výzva. A to doslova. Promotéři Palo Neruda a Ondřej Novotný se spolu s nově vznikajícím německým týmem po dlouhých měsících příprav pustili do expanze mimo hranice Česka a Slovenska.

sipka Zaregistrujte se jednoduše u Tipsportu a sázejte na MMA s bonusem

V rámci vstupu na německou půdu se v polovině března 2022 rozběhlo natáčení Reality show Oktagon Výzva Německo. V ikonické hale Festhalle ve Frankfurtu se vůbec poprvé koná jakýkoliv MMA projekt. Tomu předcházela i náročná byrokracie a složitá komunikace podobná té z dob začátků organizace Oktagon na česko-slovenské scéně. I to je však o důvod více, proč tuto novou cestu sledovat! Úvodní díl bude odvysílán v sobotu 16. dubna 2022!

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Reality show Oktagon Výzva má za sebou v Česku a na Slovensku 5 úspěšných řad. V minulosti z nich vzešlo 5 šampionů, kteří fantasticky nastartovaly své kariéry v profesionálním MMA. Tento osud nyní čeká i na jednoho zápasníka v Německu. Většina účastníků jde do Výzvy s naprostým minimem zkušeností, většina z nich bez profesionálního zápasu. Kdo na konci připne obrovsky ceněný pás šampiona?

TV Show Oktagon Challenge Germany (Oktagon Výzva 6 Německo): týmy a trenéři

Oktagon Výzva proti sobě znovu svede dva čtyřčlenné týmy vedené dvojicemi Pütz, Eckerlin vs. Martin a David Zawadovi. Během několika týdnů a natáčecích epizod prověří tento formát televizní show všechny zúčastněné po fyzické i psychické stránce. Na vrchol však vystoupá jen ten nejlepší z nich.

OKTAGON VÝZVA NĚMECKO (VI)
TÝMY
TRENÉŘI TRENÉŘI
David Zawada & Martin Zawada Stephan Pütz & Cristian Eckerlin
Selim Topuz
Simeon Kapuya
Antonio Bila
Hassan Shaaban
Ali Nasir
Endrit Brajshori
Jaime Cordero
Yousef Jarade

Velkolepé finále show Oktagon Výzva 6 se uskuteční 4. června 2022 na turnaji Oktagon 33 ve Frankfurtu. Právě tento turnaj bude prvním oficiálním MMA galavečerem na tomto místě vůbec.

Kromě zápasu o post šampiona Oktagon Výzvy si to tváří v tvář rozdají v hlavním zápase večera trenéři Martin Zavada a Stephan Pütz. V kleci se představí i německá MMA megastar Christian Eckerlin, nebo český terminátor Karlos Vémola. Zájem bojovat na tomto eventu má celá řada česko-slovenských bojovníků.

Jak sledovat Oktagon Výzva Německo živě online? TV Bild, Oktagon TV

Fanoušci v Česku, na Slovensku i v Německu budou mít několik možností, kde sledovat online projekt a díly Oktagon Výzva. Kromě Oktagon.tv poběží všechny epizody i kanálech největšího mediálního domu v Německu Bild.tv a Bild+.

Organizace Oktagon zároveň naznačila, že se Oktagon Výzva Německo pravděpodobně objeví na některé z tuzemských televizí. O detailech vás budeme informovat. V každém případě budou k dispozici české titulky.

Oktagon Výzva video upoutávka

Bude nepochybně zajímavé sledovat, jak se bude Oktagonu u našich západních sousedů dařit, a jak se podaří oslovit německé fanoušky. Potenciál rozjet MMA v Německu je však obrovský, což například spolumajitel Palo Neruda, který má tento klíčový projekt primárně na starost, několikrát zmínil.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣ Kdy bude startovat německá Oktagon Výzva první epizoda?

Německá verze populárního projektu Oktagon Výzva odstartuje 16. 4. 2022. Podrobnosti a složení týmů najdete uvnitř článku zde

2️⃣ Kde bude k dispozici Oktagon Výzva livestream?

Oktagon Výzva 6 Německo půjde sledovat také online, a to jak z Česka, Slovenska i Německa. Detaily si přečtete v článku.

3️⃣ Kde je možné sledovat Oktagon Výzva program a díly?

Veškeré informace a novinky okolo dění Oktagon Výzva Německo vám přinášíme v článku. V pořadí 6. řada úspěšné Reality show vyvrcholí 4. června na turnaji Oktagon 33 ve Frankfurtu.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

David Kozma a Petr Kníže si to rozdají o titul velterové váhy organizace Oktagon

Oktagon 32: Kozma vs. Kníže datum, kurzy, karta a livestream

Mnohokrát odložený turnaj v Ostravě nabídne fanouškům nezapomenutelný zážitek✔️. Vše důležité o MMA galavečeru v Ostravar Aréně najdete v...

UFC bojovnice Mackenzie Dern na váze

Váhové kategorie v MMA (Mixed martial arts) - ženy a muži

Bojovníci v MMA se rozdělují do několika váhových divizí.⭐ Podívejte se na kompletní seznam mužských i ženských váhových kategorií a další...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ