UNDG: Matěj Kozubovský vs. Sebastián Fapšo kurzy

Matěj Kozubovský se utká s nebezpečným Sebastiánem Fapšem. Podaří se českému fighterovi získat další cennou výhru? Podívejte se na kurzy a návod ke sledování.

Maty Kozubovský bude bojovat na Undergroundu Foto: Instagram/matykozubovsky

UNDG Last Man Standing: Kozubovský vs. Fapšo kurzy a livestream

Prvním potvrzeným duelem na turnaji Oktagon Underground: Last Man Standing je bitva Matěje Kozubovského se Sebastienem Fapšem. Bojovat se bude podle postojářských pravidel a souboj těchto dvou vynikajících borců by si neměl nechat ujít žádný fanoušek bojových sportů. Klikněte zde a sledujte zápasy Oktagonu živě na Tipsportu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kurzy slibují v duelu na Oktagon UNDG: Last Man Standing velmi zajímavou podívanou. Matěj Kozubovský bude mít solidní výškovou převahu. Sebastián Fapšo je totiž o rovných 10 centimetrů nižší. Kozubovský má zároveň na kontě skalpy téměř celé postojářské špičky. Porazil například i Jakuba Benka, nebo Daniela Vítovce.

Slovák Sebastián Fapšo se do povědomí fanoušků zapsal především vynikajícím výkonem v superfightu na původním Oktagonu Underground, kde dokázal naskočeným kolenem knockoutovat Jakuba Bahníka. V duelu proti Kozubovskému ovšem bude tahat za kratší konec. Český fighter má totiž výrazně více zkušeností s těžkými zápasy. Pokud si pohlídá Fapšovi nebezpečné kopy, měl by v postoji dominovat a připsat si další výhru.

TIP Vítěz: Matěj Kozubovský v kurzu 1,94 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Kozubovský zvítězí

Zatím nebyloi potvrzeno, jestli bude možné celý turnaj Oktagon UNDG sledovat na Tipsport TV. Oficiální placený livestream přes Oktagon PPV ovšem bude k dispozici jako obvykle. Tento živý přenos je vysílán vždy ve vysoké kvalitě. V přímém přenosu v televizi bohužel galavečer UNDG Last Man Standing neuvidíme.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ