UNDG PYRAMIDA: Václav Sivák vs. Bailey Sugden tip, kurzy

Pyramida lehké váhy projektu Oktagon Underground Last Man Standing byla rozlosována! Jednoho z hlavních favoritů na celkové vítězství Vaška Siváka vyzve hned v prvním čtvrtfinále nebezpečný Bailey Sugden.

Václav Sivák bude bojovat na UNDG Foto: OKTAGON MMA

UNDG Last Man Standing: pyramida rozlosována, na vážení létaly facky

Pořádně hustou atmosféru mělo páteční oficiální vážení před sobotním galavečerem. Známe úvodní zápasy i postavení v pavouku všech zápasníků v pyramidě. Obrovsky zajímavé budou i superfighty, při staredownu mezi Sebastianem Fapšem a Matějem Kozubovským dokonce došlo na flákanec. Vsaď si na sobotní Oktagon s bonusem 150 Kč za registraci

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Oktagon Underground Last Man Standing je doslova za dveřmi. V pátek dopoledne proběhlo oficiální představení a vážení zápasníků, a také rozlosování osmičlenné pyramidy. S hmotností žádný z bojovníků problémy neměl. Čistě postojářský turnaj z dílny organizace Oktagon je na programu v sobotu večer.

Jako první vytáhla Lucia Szabová z osudí jméno Vaška Siváka, který se tak představí hned v prvním zápase pyramidy. Vycházející českou hvězdu bojových sportů si vybral ve čtvrtfinále Angličan Bailey Sugdan.

Ten například zápasil v Madison Square Garden v USA a svůj zápas tehdy vyhrál. Je veteránem nejlepší kickboxerské organizace Glory a borec s velkým množstvím zkušeností. Pikantní je, že oba dva mají přezdívku bad boy.

TIP: Sivák porazí Baileyho, v kurzu 1,15 sipka Vsadit u Tipsportu s bonusem

Sivák je v duelu s Baileym obrovským favoritem

Váhově na tom budou oba bojovníci velmi podobně, jelikož patří mezi lehčí fightery této pyramidy do 70 kg. V případě výhry narazí Sivák v semifinále na lepšího z dvojice Lengál vs. Krčmář, čímž je ve hře nesmírně zajímavý duel tréninkových parťáků Michaela Krčmáře a právě Václava Siváka.

Oktagon UNDG živě na TV Tipsport

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tomáš Hron bude bojovat na Oktagonu Underground The Last Man Standing 27. února

Oktagon Underground: Last Man Standing program

Turnaj Oktagon Underground: Last Man Standing 🥇 se bude konat 27. února. V akci uvidíme ty největší domácí hvězdy ✅ postojářských bojových...

Vašek Sivák

Václav Sivák - profil a kariéra talentovaného zápasníka

Vašek Sivák je kometa ⭐ bojových sportů u nás i v zahraničí. Jako první Čech v historii 🥇 vybojoval mezi amatéry prestižní světový titul...

Ondřej Novotný, Patrik Kincl, Pavol Neruda

MMA organizace Oktagon - zápasníci, eventy a statistiky

Vše, co potřebujete vědět z dění okolo organizace Oktagon MMA ❤️ se dozvíte v tomto článku. Novinky, přehled turnajů i další zajímavosti ✔️...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ