3 důvody, proč Francis Ngannou může získat titulový pás

Ostře sledovaná odveta nejlepších těžkých MMA vah planety je tady! Kořist v podobě titulového pásu Stipeho Miocice vyhlíží predátor Francis Ngannou. A právě na největší zbraně právoplatného vyzyvatele jsme se zaměřili v tomto článku.

UFC pás - Zdroj Andre Luiz Moreira, Shutterstock.com Foto: Andre Luiz Moreira/Shutterstock.com

UFC Francis Ngannou record: 4 brutální ukončení v prvním kole. Bude další na ráně Miocic?

Jde z něj strach. Po právu. Obrovitý francouzský zápasník Francis Ngannou má před sebou největší výzvu kariéry. V cestě k titulu těžké divize ale stojí nejtěžší možná překážka. Úřadující šampion Stipe Miocic. Oba těžkotonážníci přitom už tvrdost svých úderů v minulosti poměřili. A cenný skalp zapsal na body Miocic. Najde v neděli okolo 5 hodiny ráno favorizovaný Ngannou tentokrát vítězný recept? Klikni ZDE a sleduj UFC 260 živě a v parádní kvalitě

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Ngannou Francis na cestě k titulu: KO úder, boj na zemi i motivace

Rozenstruik, dos Santos, Velasquez, Blaydes. Čtyřlístek velmi kvalitních MMA bojovníků, které naposledy postupně ukončil Francis Ngannou v prvním kole. Nemilosrdně, po pár vteřinách boje. 34 letý rodák z Paříže, který měří 193 centimetrů a váží přes 110 kilogramů má v současném UFC jeden z nejlepších knockout úderů. Zápasy potřebuje vždy ukončit co nejdříve. Ani jeden z bodových verdiktů jeho kariéry totiž nedopadl v jeho prospěch.

Ngannou je nečitený v boji na zemi. U nejtěžší váhové kategorie není grappling, respektive ukončení na zemi, zase tolik častým jevem. Na rozdíl od Miocice má ale Ngannou se submisemi své zkušenosti – 4 výhry, žádná porážka! Vzdáním některého z fighterů neskončil naopak žádný Miocicův zápas. Náhoda? Spíše ne.

sipka TADY NAJDEŠ KOMPLETNÍ FIGHT CARD A INFO K UFC 260

Motivace a poslední soupeři. Šampion Stipe Miocic má za sebou trilogii s Danielem Cormierem, kde nejprve padl, aby následně 2x vyhrál. Měření sil pouze s jedním, byť obrovsky kvalitním zápasníkem, může být určitý handicap.

Právě Francis Ngannou je při vší úctě ke Stipe Miocicovi považován v očích mnoha fanoušků MMA za nejlepšího fightera těžké váhy. Když na začátku roku 2018 Miocic predátora porazil bylo to obrovské překvapení. Nemluvě o jeho následné porážce s Derrickem Lewisem. Tyhle doby jsou ale pryč. Predátor znovu cílí na opasek. A má k němu blíže, než kdykoliv předtím.

Vsaď si na UFC 260 u Fortuny s parádním bonusem za online registraci - klikni ZDE

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Tyron Woodley - Zdroj lev radin, Shutterstock.com

UFC 260: Tyron Woodley vs. Vicente Luque – kurzy, tip

Visí ve vzduchu jedno velké loučení❓ Sobotní karta nejlepší organizace světa UFC láká mimo jiné velmi zajímavým soubojem ve velterové váze....

Stipe Miocic porazil Daniela Cormiera a na UFC 260 se z pozice šampiona utká s Francisem Ngannouem

UFC 260: Miocic vs. Ngannou 2 informace, datum a program

Turnaj UFC 260 s hlavním titulovým zápasem Miocic vs. Ngannou ⚡ proběhne už 27. března 2021. ⏩ Podívejte se na informace a návod ke...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ