Fortuna vypsala speciální sázky na bitvu Procházka - Teixeira

Titulový zápas Jiřího Procházky s Gloverem Teixeirou na UFC 275 je mimořádnou sportovní událostí také pro sázkaře. Fortuna proto přichází s rozšířenou kurzovou nabídkou, která nabízí zajímavé sázkové varianty. Kterou z nich pošlete na tiket?

Sázková kancelář Fortuna má speciální sázky na titulový zápas Jiřího Procházky v Singapuru Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Fortuna speciální sázky na zápas Jiřího Procházky o titul

Bude to souboj různých stylů i věkových generací. Dokáže brazilský šampion Teixeira uplatnit svůj wrestling a jiu-jitsu, nebo Procházka vytáhne z rukávu další fenomenální knockout? Kdo si dokáže prosadit svou taktiku? Nejen na to si můžete vsadit u Fortuny a sledovat největší zápas pro české MMA v historii živě!

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Loket z otočky, Jirkovo oblíbené naskočené koleno, nebo snad škrcení Rear Naked Choke? I tyto konkrétní techniky ukončení zápasu najdeme v kurzové nabídce Sázkové kanceláře Fortuna. Nejrůznějších variant je zde pro zápas Teixeira - Procházka více, než obvykle. Tohle je totiž svátek pro fanoušky bojových sportů i nadšené sázkaře!

Sada speciálních sázek u Fortuny je zajímavou možností, jak uplatnit svoji intuici, či hlubší analýzu. A skvěle se přitom bavit. Fortuna je oficiálním partnerem Jiřího Procházky a vy si i díky této spolupráci můžete kromě sázky na vítěze vsadit na:

  • Počet zahájených kol
  • Výhra zápasníka v konkrétním kole
  • Způsob / technika vítězství
  • Počet takedownů
  • Počet signifikantních úderů
  • Zápas skončí do 60 sekund od zahájení 1.kola a další

Vzhledem k tomu, že půjde o zápas postojáře se zemařem, jeví se atraktivně sázka na počet takedownů v zápase. Glover Teixeira právě v tomto aspektu boje vyniká a dostat soupeře na zem rozhodně není "cizí" ani Jirkovi Procházkovi. Jiří proti Reyesovi ukázal, že má velice dobrou obranu na zemi, a tak by teoreticky nemuselo zůstat jen u jednoho povedeného takedownu z jedné či druhé strany. Sázkový kurz na tuto sázku má rozhodně solidní hodnotu.

TIP: Počet takedownů: + 1,5, v kurzu 2,25 sipka Vsadit u Fortuny

Sázkový kurz na počet takedownů má velmi zajímavou hodnotu

Sledovat zápas živě a držet Jiřímu palce můžete na Fortuna TV. Bitva o šampionský pás je hlavním duelem UFC 275 a na řadu by měla přijít podle délky předchozích zápasů v neděli 12. června okolo 6:00. Bude mít Česko prvního UFC šampiona? To se dozvíme už brzy!

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Jiří Procházka v zápase o titul UFC živě na Fortuna TV

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Fortuna TV

Sledujte v roce 2023 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ