Stane se Jiří Procházka šampionem UFC v roce 2022? Vsaďte si

Stane se Jiří Procházka historicky prvním Čechem s titulem organizace UFC? Vše nasvědčuje tomu, že ho od tohoto momentu dělí pouze poslední krok.

Získá Jiří Procházka v roce 2022 titul v UFC? Foto: Jiří Procházka/Radek Úlehla

Získá Jiří Procházka v roce 2022 titul v UFC? Vsaďte si u Fortuny

Jiří Procházka je aktuálně největším adeptem na titulový zápas proti šampionovi divize Gloveru Teixeirovi. Český fighter s novou přezdívkou "BJP" už v květnu minulého roku knockoutoval Dominica Reyese a od té doby čeká na další bitvu. Proti stárnoucímu Texierovi by navíc měl mít hned několik výhod. Podaří se Procházkovi vybojovat nejslavnější MMA titul v letošním roce? Sledujte UFC zápasy zdarma zde.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

V bitvě o šampionský pás mezi bývalým šampionem Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou byl Jiří Procházka dokonce připraven v roli náhradníka. Nyní by se měl s šampionem Teixeirou utkat sám a podle odborníků i bookmakerů by v tomto duelu byl poměrně značným favoritem.

Obecně se čekalo, že uvidíme česko-polský souboj, nicméně Blachowicz zcela nečekaně prohrál s veteránem Teixeirou. Polskému fighterovi se ovšem souboj absolutně nepovedl. Jiří Procházka by měl nad Teixeirou výrazně dominovat, co se týče fyzičky, rychlosti a zápasového IQ. Pro Teixeiru hovoří pouze zkušenosti.

TIP: Procházka se stane šampionem UFC v kurzu 1,50 sipka Vsadit u Fortuny

Procházka se stane šampionem

Sázková kancelář Fortuna už na možnost, že se český bojovník stane šampionem organizace UFC, vypsala kurz 1,50. Jiří Procházka by se mohl s Gloverem Teixeirou utkat už na přelomu jara a léta. Podaří se mu historický úspěch? My věříme, že ano! Sázku naleznete v rubrice "Stane se v roce 2022".

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ