UFC 258: Gastelum vs. Heinisch analýza a kurzy

Kelvin Gastelum se na turnaji UFC 258 utká ve velmi zajímavém souboji s Ianem Heinischem. Podívejte se na vypsané kurzy a návod ke sledování.

Kevin Gastelum má tři prohry v řadě Foto: Andre Luiz Moreira/Shutterstock.com

UFC 258: Gastelum - Heinisch analýza a kurzy

Velmi zajímavým zápasem na turnaji UFC 258, který proběhne 13. února, bude i souboj Kelvina Gasteluma a Iana Heinische. Gastelum má na kontě aktuálně 3 prohry v řadě a čtvrtá porážka by dost možná znamenala jeho konec v UFC. Jeho soupeř Ian Heinische je na tom pouze o trochu lépe. Ze tří posledních fightů má pouze 1 výhru. Klikněte zde a sledujte živě UFC 258 v livestreamu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kelvin Gastelum (15-6) patří k velkým osobnostem celé organizace UFC. V poslední době se mu sice příliš nedařilo, ale vždy prohrál se silnými soupeři. Nejprve nestačil na šampiona Israela Adesanyau, následně padnul s Darrenem Tillem a jeho poslední porážka přišla proti Jackovi Hermanssonovi.

Ian Heinisch má sice zápasovou bilanci 14 výher a pouze 3 porážky, nicméně v kariéře doposud nečelil tak kvalitnímu fighterovi jako je Kelvin Gastelum. Gastelum bude výrazně lepší v postoji a zároveň se nebojí ani wrestlingu. Heinisch je navíc na zemi poloviční. Na tiket proto patří výhra favorita.

TIP Vítěz Kelvin Gastelum v kurzu 1,40 sipka Vsadit u Fortuny a sledovat zdarma

Gastelum zvítězí

Celý turnaj UFC 258 bude možná sledovat díky livestreamu zdarma u sázkové kanceláře Fortuna. Na Fortuna TV uvidíme všechny zápasy a to i včetně Prelims. Další možností je přímý přenos, který odvysílá sportovní televize Premier Sport. tato televize je ovšem placená a bude živě přenášet pouze hlavní kartu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ