UFC 269: Oliveira obhájil, Nunes nečekaně padla

Turnaj UFC 269 přinesl skvělou podívanou i několik nečekaných výsledků. V hlavním zápase galavečera obhájil titul Charles Oliveira, když dokázal utáhnout favorizovaného Dustina Poiriera na RNC. V ženském titulovém fightu šokovala fanoušky po celém světe Julianna Peňa, která ve druhém kole ukončila Amandu Nunes.

Charles Oliveira obhájil titul proti Dustinu Poirierovi Foto: Profimedia

UFC 269: Oliveira po parádním výkonu obhájil titul proti Poirierovi

Úřadující šampion v lehké váze UFC Charles Oliveira nastupoval do své první obhajoby proti Dustinu Poirierovi v pozici outsidera. Poirier totiž dvakrát zcela zničil Conora McGregora. Úvodní kolo titulového duelu na UFC 269 se proto neslo v očekávaném duchu, kdy Poirier postupně demoloval Oliveiru v postoji.

Ve druhém kole se ovšem Poirier vlastní chybou dostal na zem a Oliveira už samozřejmě věděl, co má dělat. Prakticky po většinu kola tak z Mountu zasypával svého soupeře tvrdými lokty a Poirier se snažil pouze přežít. Ve třetím kole Charles Oliveira opět ukázal svou extratřídu, když se v postoji dostal na Poirierova záda, kde se po chvilce propracoval k RNC a Dustinovi nezbyla jiná možnost než odklepat. Šampion Oliveira si tak připsal 10. výhru v řadě.

Překvapení letošního roku? Peňa ukončila Nunes ve druhém kole

Jedno z největších (možná i největší) překvapení letošního roku v UFC je porážka Amandy Nunes v titulovém fightu proti Julianně Peňe. Nunes v prvním kole jasně dominovala, nicméně ve druhém kole jakoby jí došly síly. Peňa byla v přestřelkách tvrdší a přesnější. Po kombinaci úderů se Peňe podařilo dostat zcela vyčerpanou a otřesenou Nunes na zem, kde jí obhákyně poměrně zdarma nabídla záda. Peňa nasadila RNC a Nunes rychle odklepala. Novou šampionkou bantamové váhy se tak stala Julianna Peňa.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Sean O'Malley nastoupí na UFC 269

UFC 269: Sean O'Malley - Raulian Paiva kurzy a stream

Zápasy Seana O'Malleyho jsou vždy velmi atraktivní. Podaří se oblíbenému fighterovi s přezdívkou Sugar zvítězit i proti Raulianu Paivovi?...

Dustin Poirier se může znovu stát šampionem lehké váhy UFC

UFC 269: Oliveira vs. Poirier - analýza, tip a livestream

Na galavečeru ✨UFC 269✨ budou k vidění hned dvě ✌ brazilské obhajoby titulových pásů. Sázkovou inspiraci a návod na livestream si přečti v...

UFC zápasník Charles Oliveira

Charles Oliveira - profil, kariéra a zápasy UFC bojovníka

Brazilec Charles Oliveira ⭐ je jedním z nejlepších UFC zápasníku v boji na zemi všech dob.✨ Na svém kontě má nejvíce vítězných submisí v...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ