UFC 275: Shevchenko vs. Santos - analýza, kurzy a tip

Na turnaji UFC 275 dojde na titulový souboj ženské muší váhy. Valentinu Shevchenko čeká v další obhajobě nebezpečná Taila Santos. Sázkový tip a rozbor zápasu najdete v článku.

Valentina Shevchenko - Zdroj Dawid S Swierczek, Shutterstock.com Foto: Dawid S Swierczek/Shutterstock.com

UFC 275: Valentina Shevchenko vs. Taila Santos preview, kurzy

Na číslovaném turnaji v Singapuru jde do akce také nejlepší UFC bojovnice současnosti. Valentina Shevchenko bude v neděli 12. června okolo 5:30 našeho času čelit vyzyvatelce Taile Santos. Dokáže tvrdá Brazilka sesadit královnu z Kyrgyzstánu? Sledujte všechny zápasy UFC 275 živě online na Fortuna TV

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Valentina Shevchenko má před sebou už šestou obhajobu titulu muší váhy. Na turnaji UFC 275, kterému vévodí hlavní zápas Teixeira vs. Procházka se fenomenální fighterka s přezdívkou Bullet poměří s Tailou Santos.

Shevchenko vybojovala titul v roce 2019 v nezapomenutelném zápase s Jessicou Eye, kterou knockoutovala head kickem. Od té doby rozdílem třídy doslova přejela Carmouche, Chookagian, Maiu, Andrade a naposledy v září minulého roku Lauren Murphy.

BILANCE
Valentina Shevchenko (22-3) Taila Santos (19-1)

Taila Santos působí v organizaci UFC teprve od roku 2019 a hned při své premiéře zaznamenala dosud jedinou porážku profesionální kariéry. Od té doby je ale k nezastavení a po 4 výhrách v řadě má před sebou v 28 letech první titulovou šanci.

Brazilská bojovnice je především vynikající postojářkou. Hned 11 svých soupeřek ukončila na KO/TKO v prvním kole! V posledním vítězném zápase s Joanne Wood naznačila i svoje BJJ schopnosti, neboť zvítězila technikou Rear Naked Choke. S tak kvalitní a komplexní zápasnicí, jakou je Valentina Shevchenko, ale dosud ani zdaleka neměla šanci zápasit.

TIP: Shevchenko zvítězí, v kurzu 1,12 sipka Vsadit a sledovat u Fortuny

Valentina Shevchenko jde do zápasu jako velká favoritka

Jak a kde sledovat zápas Shevchenko vs. Santos živě? Online livestream a přímý přenos v televizi

Všechny zápasy turnaje UFC 275 vysílá v livestreamu Fortuna TV. Galavečer se koná v Indoor Stadium v Singapuru, kde se očekává parádní atmosféra. Kompletní program také nabídne stanice Premier Sport a možností je i zakoupení oficiálního PPV UFC Fight Pass.

Duel Shevchenko vs. Santos je hlavním předzápasem celé karty. Věřme, že nás ideálně naladí na hlavní tahák večera (pro české fanoušky rána) v podobě největšího MMA v české historii Procházka vs. Teixeria o titul polotěžké divize. Jak je poslední dobou zvykem, také tentokrát se dočkáme hned dvou titulových bitev i dalších atraktivních zápasů, kterým například odveta Zhang vs. Jedrzejczyk.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Glover Teixeira a jeho typické gesto na váze

Glover Teixeira - životopis a statistiky UFC bojovníka

Brazilec Glover Teixeira je bývalý šampion ⭐ polotěžké divize UFC, jehož kariéra a život nabízí jeden z nejsilnějších příběhů ❤️ napříč...

Český šampion polotěžké váhy UFC Jiří Procházka

Jiří BJP Procházka MMA zápasy, UFC, statistiky a životopis

Jiří BJP Procházka je prvním českým šampionem nejlepší světové organizace UFC ⭐. Podívejte se na jeho unikátní cestu bojovníka, pro kterého...

Sázková kancelář Fortuna má speciální sázky na titulový zápas Jiřího Procházky v Singapuru

Fortuna vypsala speciální sázky na bitvu Procházka - Teixeira

Titulový zápas Jiřího Procházky s Gloverem Teixeirou na UFC 275 je mimořádnou sportovní událostí také pro sázkaře ❤️. Fortuna proto...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ