UFC FN: Neil Magny vs. Max Griffin analýza a sázkový tip

Sobotní karta turnaje UFC Fight Night nabídne kromě bitvy Davida Dvořáka i další zajímavé zápasy. V Česku dobře známý Neil Magny má před sebou nebezpečného Maxe Griffina. Pojďme se na tento duel podívat blíže.

Neil Magny se pokouší nasadit škrcení Rear Naked Choke Foto: Profimedia

UFC Fight Night: Neil Magny vs. Max Griffin datum, informace, kurzy

V rámci hlavního zápasu prelims karty nadcházejícího turnaje UFC Fight Night uvidíme v akci Neila Magnyho. Dvorní sparing partner Bojana Veličkoviče a devítka našlapané velterové divize UFC má před sebou extrémně důležitý zápas. Případné vítězství mu kromě posunu v žebříčku může přihrát zvučného soupeře! Sledujte duel zápasy UFC Fight Night živě zdarma ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Neil Magny se tentokrát neukáže na sobotním turnaji Oktagon Prime 5 v Šamoríně po boku kamaráda a tréninkového parťáka Bojana Veličkoviče. Sám má totiž před sebou obrovsky těžkého soupeře, na kterého se připravoval právě s Bojanem.

Magny se do klece vrací po téměř 11 měsících, během kterých kromě doléčení zranění několikrát navštívil turnaje organizace Oktagon. Naposledy si „The Haitian Sensation“ poradil na body s kvalitním Geoffem Nealem, díky čemuž se i nadále drží v TOP 10 velterové váhy UFC, což samo o sobě vykazuje obrovskou kvalitu

Největší zbraně Neila Magnyho jsou kromě jeho výšky (190 cm!) a rychlé práci na nohou i taktická průprava a fyzická kondice. Když v posledních 5 zápasech, 4x zvítězil, vždy to bylo jednomyslně na body, což rozhodně není náhoda. O to překvapivější ale možná byla porážka stejným způsobem v pětikolovém zápase s Michalem Chiesou v lednu 2021. Magny se dokáže na soupeře vždy skvěle připravit a otupit jeho nejsilnější zbraně, což uvidíme v přímém přenosu na Fortuna TV i tentokrát.

TIP: Neil Magny vyhraje, v kurzu 1,40 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem za registraci

Neil Magny si pohlídá vítězství

Max Griffin rozhodně není v UFC žádné „ořezávátko“, aktuálně má za sebou 3 výhry v řadě a celkově má před sobotním turnajem UFC Fight Night v nejlepší světové lize vyrovnanou bilanci 6-6. Zajímavostí je, že ze svých 8 porážek hned 7x padl na body, což nejsou před tímto zápasem dobré vyhlídky. Magny si pohlídá ostřejší Griffinův nástup a poté znovu dovede utkání do úspěšného bodového konce.

České fanoušky samozřejmě nejvíce zajímá duel Davida Dvořáka s Matheusem Nicolau, který přijde na řadu jako druhý zápas večera přibližně okolo 22:00. Zápasu Neila Magnyho bychom se mohli dočkat okolo 2:00 v noci ze soboty na neděli.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Curtis Blaydes bude bojovat s Chrisem Daukausem

UFC Fight Night: Blaydes vs. Daukaus informace a kurzy

Hlavní zápas na sobotním UFC Fight Night, kde uvidíme i Davida Dvořáka, obstará dvojice těžkých vah Curtis Blaydes a Chris Daukaus....

Jiří Procházka  v souboji s Gloverem Teixeirou

Kalendář MMA akcí (turnajů) v Česku a ve světě

Podívejte se na kompletní program galavečerů MMA v Česku i ve světě. ❤️ V článku naleznete přehledný seznam nejdůležitějších turnajů pro...

Mate Kertesz poráží Christiana Jungwirtha na split decision, OKTAGON MMA

Jak se boduje v MMA? Varianty a kritéria bodového rozhodnutí

V tomto článku rozebíráme, jakým způsobem se boduje MMA zápas ☝. Jaké jsou varianty bodového rozhodnutí 🖊️ a co se v průběhu boje považuje...

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ