Boxer Lukáš Konečný má potvrzený koronavirus

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 350 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Forbet

Bonus 100 Kč zdarma za registraci

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nejznámější český boxer Lukáš Konečný se nakazil koronavirem. Bývalý mistr světa je v domácí karanténě. Podívejte se na informace.

Lukáš Konečný se svým týmem na XFN Foto: Instagram

Bývalý mistr světa v boxu Lukáš Konečný měl pozitivní test na koronavirus

Pandemie koronaviru, který způsobuje onemocnění Covid-19, stále nekončí a v České republice i nadále počet nakažených každým dnem roste. Virus se nevyhýbá ani známým sportovcům. Pozitivní test na koronavirus měl totiž i bývalý boxerský šampion Lukáš Konečný. Klikněte zde a podívejte se na mapu výskytu onemocnění.

Jednačtyřicetiletý Lukáš Konečný se nejspíše nakazil od jednoho ze svých svěřenců. Konečný totiž stále aktivně trénoval a přišel do kontaktu s člověkem, který měl rovněž pozitivní test na koronavirus Covid-19. Konečný se podle svých slov cíti dobře a nezpozoroval žádné obtíže. Aktuálně je tedy v domácí karanténě.

Lukáš Konečný historicky patří mezi nejlepší české boxery a dokázal si vybojovat věhlas i ve světové konkurenci. Bývalý mistr světa se v roce 2018 vrátil na jeden souboj s Matúšem Babiakem na galavečeru XFN: Marpo vs. Rytmus. Zde si připsal jednoznačné vítězství.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

ONLINE SÁZKOVÉ KANCELÁŘE

Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď
Vsaď teď

 

Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Hrajte zodpovědně. Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

BOJOVÉ SPORTY V ČR A ZAHRANIČÍ