Boxer Lukáš Konečný má potvrzený koronavirus

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nejznámější český boxer Lukáš Konečný se nakazil koronavirem. Bývalý mistr světa je v domácí karanténě. Podívejte se na informace.

Lukáš Konečný se svým týmem na XFN Foto: Instagram

Bývalý mistr světa v boxu Lukáš Konečný měl pozitivní test na koronavirus

Pandemie koronaviru, který způsobuje onemocnění Covid-19, stále nekončí a v České republice i nadále počet nakažených každým dnem roste. Virus se nevyhýbá ani známým sportovcům. Pozitivní test na koronavirus měl totiž i bývalý boxerský šampion Lukáš Konečný. Klikněte zde a podívejte se na mapu výskytu onemocnění.

Jednačtyřicetiletý Lukáš Konečný se nejspíše nakazil od jednoho ze svých svěřenců. Konečný totiž stále aktivně trénoval a přišel do kontaktu s člověkem, který měl rovněž pozitivní test na koronavirus Covid-19. Konečný se podle svých slov cíti dobře a nezpozoroval žádné obtíže. Aktuálně je tedy v domácí karanténě.

Lukáš Konečný historicky patří mezi nejlepší české boxery a dokázal si vybojovat věhlas i ve světové konkurenci. Bývalý mistr světa se v roce 2018 vrátil na jeden souboj s Matúšem Babiakem na galavečeru XFN: Marpo vs. Rytmus. Zde si připsal jednoznačné vítězství.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.