UFC

Organizace UFC pořádá ty nejprestižnější turnaje v MMA. Jména jako Conor McGregor, Francis Ngannou, Israel Adesanya, nebo Kamaru Usman přitahují miliony diváků. Je to právě UFC, která díky své bohaté historii, věhlasu i finančnímu rozpočtu udává trendy světovému MMA.

V současné době má Česko svého UFC šampiona. Jiří Procházka se v polovině roku 2022 postaral o největší úspěch pro česko-slovenské MMA, když porazil v nezapomenutelné bitvě Glovera Teixeiru. Mezi světovou elitou aktuálně působí i David Dvořák, Makhmud Muradov a Lucie Pudilová. Za Slovensko zde nastupují Ludovít Klein a Martin Buday.

Sledujte průběh zápasů živě ZDE

 

1️⃣Kde najdu kompletní informace o UFC?

Kompletní informace o americké organizaci UFC i včetně kalendáře UFC a přehledu šampionů naleznete v této rubrice.

 

2️⃣Je možné sledovat UFC zápasy zdarma?

Všechny fighty v UFC je možné sledovat zcela zdarma. Livestream je totiž dostupný velmi jednoduše. Stačí kliknout na banner v této rubrice.

UFC Fight Night: Dern vs. Yan kurzy, datum a livestream

Turnaj UFC Fight Night: Dern vs. Yan nabídne zajímavé zápasy, které by si neměl nechat ujít žádný fanoušek MMA. Podívejte se na kompletní informace a...

 

Organizace UFC - zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

 

UFC elita reaguje na nečekaný konec legendárního Josého Alda

Nejslavnější světová MMA organizace přišla o velké jméno. Na vlastní žádost odchází jeden z nejlepších bojovníků UFC. Tady jsou podrobnosti a reakce.

 

UFC Fight Night: Sandhagen vs. Song - kurzy, tip a fight card

Přehlídka elitních UFC bojovníků pokračuje o tomto víkendu v Las Vegas✔️. V hlavním zápase si to rozdá Cory Sandhagen a Yadong Song. Analýzu a návod na...

 

UFC brzy uspořádá turnaj v Africe, má jasno Dana White

Organizace UFC má velké plány v podobě historicky prvního turnaje na africkém kontinentu. Vedení v čele s Danou Whitem potvrdilo probíhající jednání.

 

UFC 279: Diaz vs. Ferguson kurzy, analýza a online livestream

UFC 279 se nesmazatelným písmem zapíše do historie UFC ❗ Vedení totiž muselo na poslední chvíli vymyslet nové složení hlavních zápasů. Podrobnosti zde.

 

Nevídaný skandál před UFC 279: Na hotelu se spustila obří mela

Ani slavné UFC se čas od času nevyhnou velké nepříjemnosti. To, co se však odehrálo v hotelu před nadcházejícím eventem šéf Dana White nepamatuje. Co se...

 

UFC Fight Night: Gane vs. Tuivasa tip, fight card a livestream

UFC o tomto víkendu premiérově zavítá do Paříže ☝. Hlavní duel turnaje UFC Fight Night obstará souboj těžkých vah Gane vs. Tuivasa. Podrobnosti v článku.

 

UFC Paříž: Whittaker vs. Vettori - analýza, kurzy a tip

Jedním z nejočekávanějších zápasů UFC turnaje v Paříži je bitva dvou elitních středních vah Whittaker vs. Vettori. Analýzu a tip najdete v článku.

 

Sen o UFC se rozplynul. Peňáz překvapivě nestačil na Dumase

Matěj Peňáz smlouvu v nejlepší světové organizaci nevybojoval. Jeho snahu utnul už po necelé minutě zápasu Američan Sedriques Dumas. Tady jsou...

 

Vítězný návrat pro Lucii Pudilovou. Kamaru Usman tvrdě padl

Česká zápasnice Lucie Pudilová má za sebou povedený comeback do UFC. Čínské soupeřce Wu nedala žádnou šanci a na zemi ji ukončila TKO ve druhém kole.

 

UFC 278: Yanan Wu vs. Lucie Pudilová kurzy, analýza, livestream

Lucie Pudilová vyhlíží očekávaný návrat do UFC. Její první soupeřkou v rámci comebacku bude čínská bojovnice Yanan Wu. Na co si v tomto utkání vsadit?

 

UFC 278: Usman vs. Edwards 2 - informace, tip a fight card

Turnaj UFC 278 se koná již tento víkend a nabitou kartu ozdobí titulová odveta o krále velteru mezi Kamaru Usmanem a Leonem Edwardsem✔️. Po dvou a půl...

 

Kdy a kde sledovat UFC 278: Pudilová vs. Wu? Livestream

Lucie Pudilová se v noci ze soboty na neděli utká na UFC 278 s Yanan Wu. ▶️ Podívejte se na kompletní návod ke sledování livestreamu zdarma a živě. Podaří...

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

ODEBÍREJ NOVINKY Z MMA A BOXU

Vlož email a dostávej nejnovější zprávy ze světa bojových sportů!